Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX DPV-4LH
 

Комплект чорно-білий домофон DPV-4LH та панель виклику DRC-4BPN

Комплект чорно-білого домофону і панелі виклику це оптимальне бюджетне рішення для квартири, приватного будинку або офісу.

Чорно-біла панель виклику Commax DRC-4BPN виконана в антивандальному корпусі, має захищену вбудовану відеокамеру, може встановлюватися як на вулиці, так і в приміщенні. Камера в панелі виклику захована, що робить її вигляд більш простим і не привертає зайвої уваги. Кут огляду відеокамери 71° по вертикалі і 53° по горизонталі. Завдяки ІЧ підсвічуванню, що автоматично спрацьовує при недостатньому освітленні, камера дозволяє бачити відвідувача навіть у темряві (на відстані до 1м). Не великий розмір панелі виклику Commax DRC-4BPN дає можливість встановити її навіть на невеликому просторі. У комплекті з панеллю виклику йде поворотний кронштейн, який дозволяє повернути панель на 30° вліво-вправо. З кронштейном панель виклику DRC-4BPN можна встановлювати в кут. Більш детально про панель виклику DRC-4BPN >>>

Чорно-білий домофон COMMAX DPV-4LH з режимом гучного зв'язку для спостереження за вхідними дверима і її відкриття. Можливе підключення додаткової аудіо трубки COMMAX DP-4VHP, паралельне підключення домофонів DPV-4LH.

Аналог чорно-білого домофону DPV-4LH - кольоровий домофон CDV-40Q .

COMMAX DPV-4LH DRC-4BPN

Характеристики домофона COMMAX DPV-4LH

 • - 4" (10 см) чорно-білий планарний монітор
 • - два канали для підключення панелей виклику або відеокамери
 • - "Вільні руки" (без трубки)
 • - паралельне підключення домофонів DPV-4LH
 • - підключення додаткової аудіотрубки DP-4VHP
 • - регулювання: гучність зв’язку та сигналу виклику, яскравість; тумблер живлення
 • - колір корпусу: білий або сірий перламутр
 • - джерело живлення 100-240V AC 50Hz
 • - потужність що споживається макс. 16W
 • - встановлення на поверхню
 • - розмір: 190(Ш) х 226(В) х 48(Г) мм
 • Ціна: 135 $

Документація COMMAX DPV-4LH

Інструкція домофон COMMAX DPV-4LH

Особливості домофона COMMAX DPV-4LH

COMMAX DPV-4LH

Домофон DPV-4LH найпопулярніший домофон в історії чорно-білих домофонів COMMAX. У зв'язку з припиненням виготовлення кінескопів, багато чорно-білих домофонів незабаром будуть зняті з виробництва, а саме: DPV-4LH, DPV-4PF2, DPV-4PB4. У зв'язку з цим COMMAX розробив лінійку не дорогих кольорових домофонів, які замінять чорно-білі, наприклад CDV-35H, CDV-35N, CDV-40Q, CDV-40N. Окрім стандартних функцій відкриття електрозамку та аудіо- відеозв'язку, ці моделі домофонів є з блоком пам'яті, що записують фото або відео: CDV-35HM, CDV-40QM, CDV-40NM.

Округлені кути і поєднання перламутру з сірим створюють чудовий дизайн домофону. Домофон DPV-4LH буває в двох кольорах - білий перламутр і сірий металік.

Стильний дизайн домофону і оригінальні кнопки керування роблять домофон DPV-4LH елегантним. Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд зображення, відповідь на виклик і виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон). Бокові кнопки на домофоні служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, яскравість, тумблер живлення.

COMMAX DPV-4LH

Домофон працює в режимі гучного зв'язку (HandsFree). Для відповіді необхідно просто натиснути кнопку "відповідь" і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку.

Установка домофона та розміри DPV-4LH


COMMAX DPV-4LHCOMMAX DPV-4LHCOMMAX DPV-4LH

COMMAX.in.ua SiteMap