Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX DPV-4PB4

Домофон COMMAX DPV-4PB4

Домофон COMMAX DPV-4PB4 - знято з виробництва.

Чорно-білий домофон COMMAX DPV-4PB4 для спостереження за вхідними дверима та їх відчинення. В приватних будинках незамінним є домофон з великою кількістю відео каналів для підключення додаткових панелей виклику або відеокамер.

Міцна та надійна конструкція корпусу надає домофону сучасний зовнішній вигляд.

Аналог 4-х канального чорно-білого домофона DPV-4PB4 - кольоровий 4-х канальний домофон CDV-71BE.

COMMAX DPV-4PB4

Характеристики домофона COMMAX DPV-4PB4

 

Особливості домофона COMMAX DPV-4PB4

COMMAX DPV-4PB4


Головною особливістю домофона DPV-4PB4 є можливість підключення чотирьох панелей виклику або додаткових відеокамер.

Аналог чорно-білого домофону DPV-4PB4 - кольоровий домофон COMMAX CDV-71BE. У зв'язку з припиненням виробництва кінескопів, багато чорно-білих домофонів скоро будуть зняті з виробництва, а саме: DPV-4LH, DPV-4PF2, DPV-4PB4. У зв'язку з цим COMMAX розробив лінійку недорогих кольорових домофонів, які замінять чорно-білі, наприклад CDV-35H, CDV-35N, CDV-40Q, CDV-40N. Крім стандартних функцій відкриття електрозамку та аудіо-відео, ці моделі домофонів є з блоком пам'яті, що записують фото або відео: CDV-35HM, CDV-40QM, CDV-40NM.

Домофон COMMAX DPV-4PB4 представлений в глянсовому білому кольорі.

Домофон з трубкою. Для відповіді необхідно підняти трубку і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться.

 

COMMAX DPV-4PB4


Схема підключення домофону COMMAX DPV-4PB4. Домофон дозволяє підключати чотири панелі виклику або відеокамер. DPV-4PB4 - єдина модель чорно-білого домофону з чотирма каналами для підключення панелей виклику.

 

Установка домофона та розміри DPV-4PB4. Домофон DPV-4PB4 в інтер'єрі.


COMMAX DPV-4PB4COMMAX DPV-4PB4

COMMAX.in.ua SiteMap