Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX DPV-4PF2

Домофон COMMAX DPV-4PF2

Домофон COMMAX DPV-4PF2 - знято з виробництва.

Чорно-білий домофон COMMAX DPV-PF2 для спостереження за вхідними дверима і її відкриття. Можливе підключення додаткової аудіо трубки COMMAX DP-4VHP і додаткових домофонів DPV-4РВ. З додатковим блоком пам'яті COMMAX VM-64P, домофон записує зображення відвідувачів.

Міцна і надійна конструкція корпусу надає домофону сучасний зовнішній вигляд.

Аналог чорно-білого домофону DPV-4PF2 - кольоровий домофон CDV-40NM.

COMMAX DPV-4PF2

Характеристики домофона COMMAX DPV-4PF2

 

Особливості домофона COMMAX DPV-4PF2

COMMAX DPV-4PF2

Головною особливістю домофона DPV-4PF2 є можливість підключення зовнішнього блоку пам'яті VM-64P. Блок пам'яті зберігає до 64 фото зображень. Фото може записуватися як автоматично при виклику, так і в ручному режимі. Домофон не тільки записує знімки, але і вказує на дату і час зробленого архіву. При закінченні місця для запису, домофон автоматично видаляє старий архів фото і записує новий.

Аналог чорно-білого домофону DPV-4PF2 - кольоровий домофон COMMAX CDV-40NM. У зв'язку з припиненням виробництва кінескопів, багато чорно-білих домофонів скоро будуть зняті з виробництва, а саме: DPV-4LH, DPV-4PF2, DPV-4PB4. У зв'язку з цим COMMAX розробив лінійку недорогих кольорових домофонів, які замінять чорно-білі, наприклад CDV-35H, CDV-35N, CDV-40Q, CDV-40N. Крім стандартних функцій відкриття електрозамку та аудіо- відеозв'язку, ці моделі домофонів є з блоком пам'яті, що записують фото або відео: CDV-35HM, CDV-40QM, CDV-40NM.

Домофон COMMAX DPV-4PF2 представлений в глянсовому білому кольорі.

Домофон з трубкою. Для відповіді необхідно підняти трубку і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться.

 
COMMAX DPV-4PF2

Приклад підключення домофону COMMAX DPV-4PF2. Домофон дозволяє підключати два додаткові домофона DPV-4PB, дві панелі виклику, два електрозамку і одну додаткову аудіотрубку Commax DP-4VHP.

 

Установка домофона та розміри DPV-4PF2. Домофон DPV-4PF2 в інтер'єрі.


COMMAX DPV-4PF2COMMAX DPV-4PF2

COMMAX.in.ua SiteMap