Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX

Домофон COMMAX

На протязі вже більше 40 років компанія COMMAX займається розробкою та виробництвом домофонів. Історія домофона починається з простого переговорного аудіо пристрою, який дозволяє тільки поговорити з відвідувачем. На сьогоднішній день, домофони бувають не тільки аудіо, але й відео. Відеодомофон COMMAX дозволяє розмовляти з відвідувачем, бачити його і відкривати замок. Ряд моделей домофонів COMMAX мають функцію блока пам'яті. Наявність блока пам'яті в домофоні означає що домофон може фотографувати відвідувача при виклику, що дозволяє господарю переглядати хто приходив за його відсутності.

Впроваджуючи все більше охоронних функцій у домофони COMMAX, компанія COMMAX, тим самим, робить Ваш будинок безпечним і комфортним. Купуючи домофон COMMAX, ви завжди отримаєте відмінну якість роботи й тривалий термін служби домофону.

Домофони COMMAX мають безперечну перевагу у відношенні ціна/якість в порівнянні з домофонами інших виробників, що представленні на ринку України. Це не порожній рекламний вислів, це факт доведений несчісленними інсталяціями. Ви й самі можете легко в цьому переконатись - погляньте лише на асортимент домофонів та іншої продукції, що пропонує COMMAX - це абсолютний лідер у цій галузі.

Домофони COMMAX з діагоналлю екрана 3.5" (8.9 см)

Домофони COMMAX з діагоналлю екрана 4" (10.1 см) та 4,3" (10.9 см)

Домофони COMMAX з діагоналлю екрана 7" (17.7 см)

Домофони COMMAX з діагоналлю екрана 10" (25.4 см)

COMMAX.in.ua SiteMap