Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-1020AQ
 

Домофон COMMAX CDV-1020AQ

Компанія COMMAX, лідер у виробництві систем домашньої мережі та відеодомофонів, з радістю презентує нову модель кольорового 10'' домофона CDV-1020AQ, що відповідає найсучаснішим вимогам дизайну та поєднує у собі багато корисних функцій. Завдяки сенсорному екрану та графічному меню, домофон CDV-1020AQ є надзвичайно зручним та простим у використанні. Домофон має будований режим квадратору, що дозволяє одночасно переглядати зображення з чотирьох камер, а енергонезалежний блок пам’яті – зберігати зображення. У великій квартирі чи будинку незамінним є використання бездротової трубки DECT COMMAX CDT-180, що дозволяє відповідати на виклик з панелі, відчиняти двері та використовується як домашній телефон. Паралельне підключення домофонів CDV-1020AQ.

Домофон COMMAX CDV-1020AQ - кращий вибір для сучасного будинку.

Домофон CDV-1020AQ існує в двух кольорах – сірий металік, білий та чорний.

Домофон COMMAX CDV-1020AQ Silver
COMMAX CDV-1020AQ - 360View COMMAX CDV-1020AQ - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-1020AQ

 • - 10,2" кольоровий TFT LCD монітор
 • - чотири канали для підключення панелей виклику або відеокамер
 • - режим квадратору ( одночасне відображення чотирьох відеокамер )
 • - підтримка стандартів кодування PAL та NTSC
 • - паралельне підключення домофонів CDV-1020AQ
 • - вбудований енергонезалежний блок пам'яті на 68 кадрів
 • - можливе підключення чотирьох трубок DECT CDT-180
 • - сенсорний дисплей
 • - регулювання: гучність, контраст, яскравість, колір; тумблер живлення
 • - алюмінієвий корпус
 • - колір корпусу: сірий металік, білий або чорний
 • - джерело живлення 100-240V AC 50 Hz
 • - потужність що споживається 25 Вт
 • - розміри: 318(Ш) х 215(В) х 35(Г) мм
 • Ціна: 481 $

Документація COMMAX CDV-1020AQ

Інструкція домофон COMMAX CDV-1020AQ

Особливості домофона COMMAX CDV-1020AQ

Домофон CDV-1020AQ - перший сенсорний домофон COMMAX. Домофон має сенсорний 10-ти дюймовий екран і стильний металевий корпус в стилі "хай-тек". Сенсорний екран дуже зручний і простий у використанні. Завдяки інтуїтивно зрозумілому меню, управління домофоном доступно і дорослим, і дітям.

COMMAX CDV-1020AQ

Наявність блоку пам'яті в домофоні дозволяє записувати до 128 фото знімків. Фото може записуватися як автоматично при виклику, так і в ручному режимі. Домофон не тільки записує знімки, але і вказує на дату і час зробленого архіву. При закінченні місця для запису, домофон автоматично видаляє старий архів фото і записує новий. Фотографії записується у режимі квадратору, тобто одночасно зі всіх підключених пенелей виклику та відеокамер. Блок пам'яті домофона - енергонезалежний.

Зручний режим "квадратор" дозволяє одночасно переглядати зображення з панелей виклику і відеокамер. Кожну підключену панель виклику і відеокамеру можна переглядати окремо на весь екран домофона.

Головною особливістю домофона CDV-1020AQ є функція підключення бездротової дектової трубки Commax CDT-180. Для підключення трубки потрібно просто зареєструвати її в базі на домофоні, не підключаючи жодних додаткових проводів. Підключивши телефонну лінію до домофону, трубку CDT-180 можна використовувати як домашній телефон: дзвонити і приймати стаціонарні дзвінки. Одна базова станція (домофон) дозволяє зареєструвати до 6 трубок. CDT-180 дає можливість здійснювати дзвінки з трубки на трубку, відповідати на виклик з панелі і відкривати електро замок.

COMMAX CDV-1020AQ

COMMAX CDV-1020AQ

Домофон COMMAX CDV-1020AQ представлений у двох кольорах - сріблястий металік або матовий чорний. За кольоровою гамою, домофон можна підібрати як в світлий, так і в темний інтер'єр будинку. Домофон працює в режимі гучного зв'язку (HandsFree). Для відповіді необхідно просто натиснути кнопку "відповідь" і можна спілкуватися з відвідувачем. Час розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку. Домофон Commax CDV-1020AQ працює з панелями виклику в стандартах NTSC і PAL. 10-ти дюймовий (26 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача на великому моніторі.

Налаштування домофона і керування відбувається через екранне сенсорне меню. На лицьовій частині домофона кнопок немає. Збоку домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка, тумблер живлення. За допомогою меню домофона можна переглядати і видаляти архів фотографій.

COMMAX CDV-1020AQ

Підключення домофона CDV-1020AQ

COMMAX CDV-1020AQ

Приклад підключення домофону COMMAX CDV-1020AQ. Домофон дозволяє підключати два домофона CDV-1020AQ паралельно, чотири панелі виклику, або дві панелі виклику та дві відеокамери, і шість бездротових дектових трубок Commax CDT-180.

Установка домофона і розміри CDV-1020AQ

COMMAX CDV-1020AQ

COMMAX.in.ua SiteMap