Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-35HM
 

Домофон COMMAX CDV-35HM

Ще зовсім недавно купити кольоровий домофон міг собі дозволити не кожен покупець, але торгова марка Commax робить якісний кольоровий домофон за доступною ціною. Домофон Commax CDV-35H займає лідируюче місце серед кольорових домофонів завдяки високій якості роботи, сучасному дизайну і низькою ціною домофону.

Розробка нових моделей домофонів не стоїть на місці і Commax представляє нову модель CDV-35HM - це зарекомендованих домофон CDV-35H з вбудованим блоком пам'яті на 128 кадрів. Блок пам'яті домофона Commax CDV-35HM зберігає зображення відвідувачів при натисненні на кнопку на панелі виклику, а так само робити фотографії можна в ручному режимі. Домофон Commax CDV-35HM з блоком пам'яті не тільки запам'ятає ваших відвідувачів під час вашої відсутності, а й зафіксує дату і час зробленої фотографії. Можливе підключення додаткової аудіо трубки COMMAX DP-4VHP, паралельне підключення домофонів CDV-35H (без трубки), CDV-35HM, CDV-35N, CDV-35A (домофон з трубкою).

Домофон Commax CDV-35HM купити можна за доступною ціною.

Доступна кольорова гамма домофона Commax CDV-35HM - білий, перламутр, сірий.

Домофон COMMAX CDV-35HM White
COMMAX CDV-35HM - 360ViewCOMMAX CDV-35HM - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-35HM

  • - 3,5" кольоровий TFT LCD монітор
  • - два канали для підключення панелей виклику або відеокамери
  • - "Вільні руки" (без трубки)
  • - блок пам'яті на 128 кадрів (фото)
  • - запис до 10-ти відеороликів по 5 секунд
  • - кодування відеосигналу NTSC та PAL
  • - паралельне підключення домофонів CDV-35H, CDV-35HM, CDV-35N
  • - можливе підключення додаткової аудіо трубки DP-4VHP
  • - регулювання: гучність, контраст, яскравість, колір; тумблер живлення
  • - колір корпусу: білий, перламутр або сірий
  • - джерело живлення 100-240V AC 50 Hz
  • - потужність що споживається 6,5 Вт
  • - установка на поверхність
  • - розміри: 133(Ш) х 209(В) х 31(Г) мм
  • Ціна: 130 $

Документація COMMAX CDV-35HM

Інструкція домофон COMMAX CDV-35HM

Особливості домофона COMMAX CDV-35HM

Головною особливістю домофона є наявність блока пам'яті, що дозволяє записувати до 128 фото знімків, або 10 відеороликів. Фото або відео може записуватись як автоматично при виклику, так і в ручному режимі. Домофон не тільки записує знімки але й вказує на дату та час зробленого архіву. При закінченні місця для запису, домофон автоматично видаляє старий архів фото і відео та записує новий. Блок пам'яті домофона - енергонезалежний.

Домофон COMMAX CDV-35HM споживає електроенергії на 50% менше, ніж чорно-білий домофон, завдяки світлодіодому підсвічуванню екрану, що також робить зображення яскравим і чітким.

COMMAX CDV-35HM
COMMAX CDV-35HM

Сучасний тонкий дизайн домофону і оригінальні кнопки керування роблять домофон CDV-35HM елегантним. Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд зображення, відповідь на виклик і виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон). Бокові кнопки на домофоні служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення. За допомогою меню домофона можна налаштувати якість картинки: яскравість, колір і контраст.

Гучний зв'язок - вільні руки

Домофон працює в режимі гучного зв'язку (HandsFree). Для відповіді необхідно просто натиснути кнопку "відповідь" і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку.

COMMAX CDV-35HM

Установка домофона CDV-35HM, креслення з розмірами

COMMAX CDV-35HM
COMMAX CDV-35HM

COMMAX.in.ua SiteMap