Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-35N

Домофон COMMAX CDV-35N

Домофон COMMAX CDV-35N - модель 2009 року

Серія домофонів COMMAX CDV-35 відкривають еру кольорових домофонів від всесвітньо популярної торгової марки COMMAX!

Новий кольоровий домофон COMMAX CDV-35N забезпечує функції спостереження за відвідувачами, переговорів і відкриття замку. Завдяки світлодіодному підсвічуванню екрана, домофон CDV-35N став більш енергозберігаючим та має яскраве кольорове зображення. Можливе підключення додаткової аудіо трубки COMMAX DP-4VHP, паралельне підключення домофонів CDV-35H (домофон без трубки), CDV-35HM (домофон з пам'яттю), CDV-35N (домофон з трубкою). Витончений дизайн корпусу домофона та оригінальні кнопки керування роблять домофон CDV-35N елегантним.

Домофон CDV-35N це яскраве та чітке кольорове зображення.

Домофон CDV-35N існує в двух кольорах - білий і темно-сірий.

Купити домофон CDV-35N можна за доступною ціною.

COMMAX CDV-35N

Характеристики домофона COMMAX CDV-35N


Документация COMMAX CDV-35N

Інструкція домофон COMMAX CDV-35N

Особливості домофона COMMAX CDV-35N

COMMAX CDV-35N


Домофон COMMAX CDV-35N представлений у двох кольорах - глянцевий білий і сірий металік із сріблою кнопкою.

 

Домофон COMMAX CDV-35N споживає електроенергії на 50% менше, ніж чорно-білий домофон, завдяки світлодіодному підсвічуванню екрану, що також робить зображення яскравим і чітким. 3,5 дюймовий (8,9 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача.

COMMAX CDV-35NCOMMAX CDV-35N

COMMAX CDV-35N

Сучасний тонкий дизайн домофону і оригінальні кнопки керування роблять домофон CDV-35N елегантним. Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд зображення і виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон). Бокові кнопки на домофоні служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення. За допомогою меню домофона можна налаштувати якість картинки: яскравість, колір і контраст. Домофон CDV-35N з трубкою. Для відповіді необхідно підняти трубку і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться.

 

Установка домофона та розміри CDV-35N.

 

COMMAX CDV-35NCOMMAX CDV-35N

Домофон CDV-35N в інтер'єрі.

COMMAX CDV-35N

COMMAX.in.ua SiteMap