Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-40N

Домофон COMMAX CDV-40N

Нова кольорова модель домофона Commax CDV-40N.

Розвиваючи лінійку не дорогих кольорових домофонів, компанія Commax розробила нову модель домофона CDV-40N. Домофон CDV-40N замінить за функціями чорно-білий домофон Commax DPV-4HP2. Домофон CDV-40N відповідає всім технічним і дизайнерським вимогам сучасного ринку. Commax CDV-40N відеодомофон, який має елегантний дизайн корпусу і гарне поєднання кольорової гами. Сенсорні кнопки управління домофоном CDV-40N роблять управління домофоном простим і зручним. Домофон CDV-40N має TFT LCD екран розміром 4 ", завдяки світлодіодним підсвічуванню екрана, зображення на моніторі яскраве та чітке. Функції домофона CDV-40N дозволяють підключати до двох панелей виклику, додаткову аудіотрубку Commax DP-4VH (DP-4VHP) та паралельне підключення домофонів CDV-40N, CDV-40NM (домофон з пам'яттю). Домофон підтримує стандарт NTSC і PAL.

Домофон Commax CDV-40N - купити можна за доступною ціною і у відмінній якості.

Домофон COMMAX CDV-40N
Домофон COMMAX CDV-40N - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-40N

 • - 4" кольоровий TFT LCD монітор
 • - два канали для підключення панелей виклику або відеокамери
 • - кодування відеосигналу NTSC та PAL
 • - паралельне підключення домофонів CDV-40N, CDV-40NM
 • - можливе підключення додаткової аудіотрубки DP-4VHP
 • - регулювання: гучність, яскравість, колір; тумблер живлення
 • - колір корпусу: білий
 • - джерело живлення 100-240V AC 50/60 Hz
 • - потужність що споживається 15 Вт
 • - установка на поверхність
 • - розміри: 249(Ш) х 158(В) х 47,6(Г) мм
 • Ціна: 1 230 грн.

Документація COMMAX CDV-40N

Інструкція домофон COMMAX CDV-40N

Особливості домофона COMMAX CDV-40N

COMMAX CDV-40N

Домофон COMMAX CDV-40N представлений у глянцевому білому кольорі. Багаторівневий корпус домофона придає йому особливий вигляд, що відповідає сучасному дизайну техніки. Домофон CDV-40N має тонкий корпус всього 35 мм (без трубки). Для збереження чіткості зображення та зовнішнього вигляду домофона на довгі роки користування, компанія Commax використовує захисне скляне покриття екрану, завдяки якому екран домофона можна легко протерти якщо він забруднився. Захисне скло не дряпається та не залишає потертостей, що важливо для якості зображення домофона.

Домофон COMMAX CDV-40N споживає електроенергії на 50% менше, ніж чорно-білий домофон, завдяки світлодіодному підсвічуванню екрану, що також робить зображення яскравим і чітким. 4,3" (10,75 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача.

COMMAX CDV-40N

Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд зображення і виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон). Бокові кнопки на домофоні служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення, яскравість, колір і контраст. Домофон CDV-43N з трубкою. Для відповіді необхідно підняти трубку і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться.

COMMAX CDV-40N

Установка домофона CDV-40N

COMMAX CDV-40N

Приклад підключення домофону COMMAX CDV-40N. Домофон дозволяє підключати до двох домофонів CDV-40N / CDV-40NM паралельно, до двох панелей виклику, або одну панель виклику та одну відеокамеру, та двох додаткових аудіотрубок Commax DP-4VHP.

COMMAX.in.ua SiteMap