Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-40NM
 

Домофон COMMAX CDV-40NM

Новий кольоровий відеодомофон Commax CDV-40NM є допрацюванням попередньої моделі домофона Commax CDV-40N (домофон без пам'яті). У новинці Commax CDV-40NM з'явилася можливість записувати відеоролики тривалістю до 60 секунд на SD картку до 16 Гб! Домофон CDV-40NM відповідає всім технічним і дизайнерським вимогам сучасного ринку. Commax CDV-40NM відеодомофон, який має елегантний дизайн корпусу і гарне поєднання кольорової гами. Кнопки домофона підсвічуються, доповнюючи його красивий дизайн. Домофон Commax CDV-40NM має TFT LCD екран розміром 4 ", завдяки LED підсвічуванню екрану, зображення з відеокамери на моніторі досить якісне і яскраве. Використовуючи кристалічне покриття екрану домофона CDV-40NM, замість пластикового, компанія Commax домоглася неймовірно чіткого зображення з відеокамери. Домофон з кристалічним покриттям екрану, так само має перевагу перед іншими домофонами, в тому що його екран не дряпається і легко миється не залишаючи потертостей і слідів, а значить домофон не тільки прослужить довгі роки але і не втратить своєї привабливості.

Функції домофона CDV-40NM дозволяють підключати до двох панелей виклику і додаткову аудіотрубку Commax DP-4VH (DP-4VHP). Домофон підтримує стандарт NTSC і PAL. Домофон CDV-40NM дозволяє розмовляти і бачити відвідувача, записувати відеоролики по 60 секунд на SD картку, відкривати електро замок, що дуже зручно застосовувати в приватних будинках, офісах і т.п. CDV-40NM має два канали для підключення панелей виклику, або додаткової відеокамери для більшого огляду.

Домофони Commax легко підключаються до всіх сучасних багатоабонентських панелей виклику, таких брендів як Vizit, Cyfral, Metakom, що дозволяє замінити аудіотрубку і дзвінок в квартиру, елегантним відеодомофоном, який обов'язково стане доповненням інтер'єру Вашої квартири. Компанія Commax завжди дбає не тільки про якість роботи своїх домофонів, а й про якість матеріалів що використовуються для виготовлення корпусу домофону.

Домофон Commax CDV-40NM купити за доступною ціною і у відмінній якості.

Домофон COMMAX CDV-40NM
Домофон COMMAX CDV-40NM - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-40NM

 • - 4" кольоровий TFT LCD монітор
 • - два канали для підключення панелей виклику та два канали для відеокамер
 • - кодування відеосигналу NTSC та PAL
 • - вбудований блок пам'яті на 128 кадрів та 8 відеороликів по 60 секунд
 • - збереження відеозображення зі звуком
 • - паралельне підключення домофонів CDV-40N, CDV-40NM
 • - можливе підключення додаткової аудіотрубки DP-4VHP
 • - регулювання: гучність, яскравість, колір; тумблер живлення
 • - колір корпусу: білий
 • - джерело живлення 100-240V AC 50/60 Hz
 • - потужність що споживається 15 Вт
 • - установка на поверхність
 • - розміри: 249(Ш) х 158(В) х 47,6(Г) мм
 • Ціна: 160 $

Документація COMMAX CDV-40NM

Інструкція домофон COMMAX CDV-40NM

Особливості домофона COMMAX CDV-40NM

Найголовнішою особливістю домофона є наявність блока пам'яті, що дозволяє записувати до 128 фото знімків, та 8 відеороликів. Для збільшення блоку пам'яті, домофон може записувати відеоролики до 60 секунд та фото на SD картку до 16 Гб. CDV-40NM - перша модель домофона Commax, що зберігає відео зі звуком в режимі реального часу. Фото або відео може записуватись як автоматично при виклику, так і в ручному режимі. Домофон не тільки записує фото і відео, але й вказує на дату та час зробленого архіву. При закінченні місця для запису, домофон автоматично видаляє старий архів фото і відео та записує новий. Блок пам'яті домофона - енергонезалежний.

COMMAX CDV-40NM

Домофон COMMAX CDV-40NM представлений у глянцевому білому кольорі. Багаторівневий корпус домофона придає йому особливий вигляд, що відповідає сучасному дизайну техніки. Домофон CDV-40NM має тонкий корпус всього 35 мм (без трубки). Для збереження чіткості зображення та зовнішнього вигляду домофона на довгі роки користування, компанія Commax використовує захисне скляне покриття екрану, завдяки якому екран домофона можна легко протерти якщо він забруднився. Захисне скло не дряпається та не залишає потертостей, що важливо для якості зображення домофона.

Домофон COMMAX CDV-40NM споживає електроенергії на 50% менше, ніж чорно-білий домофон, завдяки світлодіодному підсвічуванню екрану, що також робить зображення яскравим і чітким. 4-х дюймовий (10,2 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача.

COMMAX CDV-40NM

Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд зображення і виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон). Бокові кнопки на домофоні служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення, яскравість, колір і контраст. За допомогою меню домофона можна дивитися архів фото та відео.  Домофон CDV-40NM з трубкою. Для відповіді необхідно підняти трубку і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться.

COMMAX CDV-40NM

Установка домофона CDV-40NM

COMMAX CDV-40NM

Приклад підключення домофону COMMAX CDV-40NM. Домофон дозволяє підключати до двох домофонів CDV-40N / CDV-40NM паралельно, до двох панелей виклику, або одну панель виклику та одну відеокамеру, та двох додаткових аудіотрубок Commax DP-4VHP.

COMMAX.in.ua SiteMap