Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-43Q
 

Домофон COMMAX CDV-43Q

Домофон COMMAX CDV-43Q - модель 2013 року

Домофон Commax CDV-43Q є аналогом моделі CDV-40Q з діагоналлю екрана 4,3". Домофон CDV-43Q заміняє за функціями чорно-білий домофон Commax DPV-4LH, який, незабаром, буде знято з виробництва. Домофон CDV-43Q відповідає всім технічним і дизайнерським вимогам сучасного ринку. Commax CDV-43Q відеодомофон, який має елегантний дизайн корпусу і гарне поєднання кольорової гами. Сенсорні кнопки управління домофоном CDV-43Q роблять управління домофоном простим і зручним. Домофон CDV-43Q має TFT LCD екран розміром 4,3 дюйма, завдяки світлодіодним підсвічуванню екрана, зображення на моніторі яскраве та чітке.

Функції домофона CDV-43Q дозволяють підключати дві панелі виклику, дві відеокамери, додаткову аудіотрубку Commax DP-4VH (DP-4VHP) та паралельне підключення домофонів CDV-43Q, CDV-43QM (домофон з пам'яттю). Домофон підтримує стандарт NTSC і PAL. Використовуючи кристалічне покриття екрану домофона CDV-43Q, компанія Commax домоглася неймовірно чіткого зображення з відеокамери. Домофон з кристалічним покриттям екрану, так само має перевагу перед іншими домофонами, в тому що його екран не дряпається і легко миється не залишаючи потертостей і слідів, а значить домофон не тільки прослужить довгі роки але і не втратить своєї привабливості.

Домофон Commax CDV-43Q купити можна за доступною ціною і у відмінній якості.

Домофон COMMAX CDV-43QM
Домофон COMMAX CDV-43QM - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-43Q

 • - 4,3" кольоровий TFT LCD монітор
 • - два канали для підключення панелей виклику домофону
 • - кодування відеосигналу NTSC та PAL
 • - "Вільні руки" (без трубки)
 • - паралельне підключення домофонів CDV-43Q, CDV-43QM
 • - підключення додаткової аудіотрубки DP-4VH та DP-4VHP
 • - сенсорні кнопки керування
 • - регулювання: гучність зв’язку та сигналу виклику, колір, яскравість, контраст; тумблер живлення
 • - колір корпусу: срібний
 • - джерело живлення 100-240V AC 50 Hz
 • - потужність що споживається 10 Вт
 • - установка на поверхність
 • - розміри: 235,5(Ш) х 140(В) х 28(Г) мм
 • Ціна: 110 $

Документація COMMAX CDV-43Q

Інструкція домофон COMMAX CDV-43Q

Особливості домофона COMMAX CDV-43Q

COMMAX CDV-43Q

Домофон COMMAX CDV-43Q представлений у поєднанні сріблого та сірого кольорів. Елегантний дизайн домофона робить його неповторним серед своїх аналогів. Домофон CDV-43Q має найтонший корпус серед кольорових домофонів Commax, всього 28 мм.

Домофон працює в режимі гучного зв'язку (HandsFree). Для відповіді необхідно просто натиснути кнопку "відповідь" і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку.

Домофон COMMAX CDV-43Q має сенсорні кнопки управління, якими зручно та легко керувати домофоном. Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд зображення, відповідь на виклик і виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон). Бокові кнопки на домофоні служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення. За допомогою меню домофона можна налаштувати якість картинки: яскравість, колір і контраст. Для збереження привабливого зовнішнього вигляду домофона на довгі роки користування, компанія Commax використовує захисне покриття екрану та сенсорних кнопок, завдяки якому домофон можна легко протерти якщо він забруднився. Захисне скло не дряпається та не залишає потертостей, що важливо для якості зображення домофона.

COMMAX CDV-43Q
COMMAX CDV-43Q

Домофон COMMAX CDV-43Q споживає електроенергії на 50% менше, ніж чорно-білий домофон, завдяки світлодіодному підсвічуванню екрану, що також робить зображення яскравим і чітким. 4,3 дюйма (10,9 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача.

Установка домофона CDV-43Q

Приклад підключення домофону COMMAX CDV-43Q. Домофон дозволяє підключати два домофони CDV-43Q / CDV-43QM паралельно, дві панелі виклику, або одну панель виклику та одну відеокамеру, та дві додаткові аудіотрубки Commax DP-4VHP.

COMMAX CDV-43Q

COMMAX.in.ua SiteMap