Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-43QM

Домофон COMMAX CDV-43QM - модель 2013 року

Домофон Commax CDV-43QM є аналогом моделі CDV-40QM з діагоналлю екрана 4,3". Домофон CDV-43QM має можливість записувати відеоролики зі звуком тривалістю до 60 секунд на SD картку до 16 Гб! Домофон CDV-43QM відповідає всім технічним і дизайнерським вимогам сучасного ринку. Commax CDV-43QM відеодомофон, який має елегантний дизайн корпусу і гарне поєднання кольорової гами. Сенсорні кнопки управління домофоном CDV-43QM роблять управління домофоном простим і зручним. Кнопки домофона підсвічуються, доповнюючи його красивий дизайн. Домофон Commax CDV-43QM має TFT LCD екран розміром 4,3", завдяки LED підсвічуванню екрану, зображення з відеокамери на моніторі досить якісне і яскраве. Використовуючи кристалічне покриття екрану домофона CDV-43QM, замість пластикового, компанія Commax домоглася неймовірно чіткого зображення з відеокамери. Домофон з кристалічним покриттям екрану, так само має перевагу перед іншими домофонами, в тому що його екран не дряпається і легко миється не залишаючи потертостей і слідів, а значить домофон не тільки прослужить довгі роки але і не втратить своєї привабливості.

Функції домофона CDV-43QM дозволяють підключати дві панелі виклику, дві відеокамери, додаткову аудіотрубку Commax DP-4VH (DP-4VHP) та підключати паралельно домофони CDV-43QM, CDV-43Q (домофон без пам'яті). Домофон підтримує стандарт NTSC і PAL. Домофон CDV-43QM дозволяє розмовляти і бачити відвідувача, записувати відеоролики по 60 секунд на SD картку, відкривати електро замок, що дуже зручно застосовувати в приватних будинках, офісах і т.п. CDV-43QM має два канали для підключення панелей виклику, або додаткової відеокамери для більшого огляду.

Домофони Commax легко підключаються до всіх сучасних багатоабонентських панелей виклику, таких брендів як Vizit, Cyfral, Metakom, що дозволяє замінити аудіотрубку і дзвінок в квартиру, елегантним відеодомофоном, який обов'язково стане доповненням інтер'єру Вашої квартири. Компанія Commax завжди дбає не тільки про якість роботи своїх домофонів, а й про якість матеріалів що використовуються для виготовлення корпусу домофону.

Домофон Commax CDV-43QM купити за доступною ціною і у відмінній якості.

Домофон COMMAX CDV-43QM
Домофон COMMAX CDV-43QM - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-43QM

 • - 4,3" кольоровий TFT LCD монітор
 • - два канали для підключення панелей виклику
 • - два канали для відеокамер
 • - кодування відеосигналу NTSC та PAL
 • - "Вільні руки" (без трубки)
 • - вбудований блок пам'яті на 128 кадрів та 8 відеороликів по 60 секунд
 • - збереження відеозображення зі звуком
 • - MicroSD картка в комплекті
 • - паралельне підключення домофонів CDV-43QM, CDV-43Q
 • - підключення додаткової аудіотрубки DP-4VH та DP-4VHP
 • - сенсорні кнопки керування
 • - регулювання: гучність зв’язку та сигналу виклику, колір, яскравість, контраст; тумблер живлення
 • - колір корпусу: срібний
 • - джерело живлення 100-240V AC 50 Hz
 • - потужність що споживається 10 Вт
 • - установка на поверхність
 • - розміри: 235,5(Ш) х 140(В) х 36(Г) мм
 • Ціна: 2 050 грн.

Документація COMMAX CDV-43QM

Інструкція домофон COMMAX CDV-43QM

Особливості домофона COMMAX CDV-43QM

Найголовнішою особливістю домофона є наявність блока пам'яті, що дозволяє записувати до 128 фото знімків, та 8 відеороликів. Для збільшення блоку пам'яті,  домофон може записувати відеоролики до 60 секунд та фото на SD картку до 16 Гб. CDV-43QM - перша модель домофона Commax, що зберігає відео зі звуком в режимі реального часу. Фото або відео може записуватись як автоматично при виклику, так і в ручному режимі. Домофон не тільки записує фото і відео, але й вказує на дату та час зробленого архіву. При закінченні місця для запису, домофон автоматично видаляє старий архів фото і відео та записує новий. Блок пам'яті домофона - енергонезалежний.

COMMAX CDV-43QM

Домофон COMMAX CDV-43QM представлений у поєднанні сріблого та сірого кольорів. Елегантний дизайн домофона робить його неповторним серед своїх аналогів. Домофон CDV-43QM має найтонший корпус серед кольорових домофонів Commax, всього 28 мм.

Домофон працює в режимі гучного зв'язку (HandsFree). Для відповіді необхідно просто натиснути кнопку "відповідь" і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку.

Домофон COMMAX CDV-43QM має сенсорні кнопки управління, якими зручно та легко керувати домофоном. Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд зображення, відповідь на виклик і виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон). Бокові кнопки на домофоні служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення. За допомогою меню домофона можна налаштувати якість картинки: яскравість, колір і контраст. Для збереження привабливого зовнішнього вигляду домофона на довгі роки користування, компанія Commax використовує захисне покриття екрану та сенсорних кнопок, завдяки якому домофон можна легко протерти якщо він забруднився. Захисне скло не дряпається та не залишає потертостей, що важливо для якості зображення домофона.

COMMAX CDV-43QM
COMMAX CDV-43QM

Домофон COMMAX CDV-43QM споживає електроенергії на 50% менше, ніж чорно-білий домофон, завдяки світлодіодному підсвічуванню екрану, що також робить зображення яскравим і чітким. 4,3"(10,75 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача.

Установка домофона CDV-43QM

Приклад підключення домофону COMMAX CDV-43QM. Домофон дозволяє підключати два домофона CDV-43Q / CDV-43QM паралельно, дві панелі виклику, дві додаткові відеокамери, та дві додаткові аудіотрубки Commax DP-4VHP.

COMMAX CDV-43QM

COMMAX.in.ua SiteMap