Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-50A

Домофон COMMAX CDV-50A

Домофон COMMAX CDV-50A забезпечує функції спостереження, переговорів та відчинення дверей. Можливе підключення додаткової аудіо трубки COMMAX DP-4VHP, паралельне підключення домофонів CDV-50A та CDV-51AM (домофон з пам'яттю).

Домофон CDV-50A виглядає елегантно, завдяки двокольоровому обробленню та підсвічуванню кнопок керування..

COMMAX CDV-50A

Характеристики домофона COMMAX CDV-50A

 

Документація COMMAX CDV-50A

Інструкція домофон COMMAX CDV-50A

Особливості домофона COMMAX CDV-50A

COMMAX CDV-50A

Домофон COMMAX CDV-50A представлений у поєднанні срібло-сірого та темно-сірого кольорах. Неповторний дизайн робить домофон унікальним серед своїх конкурентів. Домофон працює в режимі гучного зв'язку (HandsFree). Для відповіді необхідно просто натиснути кнопку "відповідь" і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку. Домофон Commax CDV-50A працює з панелями виклику в стандартах NTSC та PAL. 5-ти дюймовий (12,8 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача.

 
COMMAX CDV-50A


Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд зображення, відповідь на виклик і виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон). Бокові кнопки на домофоні служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення, яскравість, контраст та колір.

 
COMMAX CDV-50AПриклад підключення домофону COMMAX CDV-50A. Домофон дозволяє підключати до двох домофонів CDV-50A / CDV-51AM паралельно, до двох панелей виклику, або одну панель виклику та одну відеокамеру, та двох додаткових аудіотрубок Commax DP-4VHP.

 

Установка домофона та розміри CDV-50A. Домофон CDV-50A в інтер'єрі.


COMMAX CDV-50ACOMMAX CDV-50A

COMMAX.in.ua SiteMap