Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-51AM

Домофон COMMAX CDV-51AM

Домофон COMMAX CDV-51AМ забезпечує функції спостереження, переговорів, відчинення дверей, а також, завдяки вбудованому блоку пам’яті, збереження фотографій відвідувачів. Можливе підключення додаткової аудіо трубки COMMAX DP-4VHP, паралельне підключення домофонів CDV-51AМ та CDV-50A.

Домофон CDV-51AM виглядає елегантно, завдяки двокольоровому обробленню та підсвічуванню кнопок керування.

COMMAX CDV-51AM

Характеристики домофона COMMAX CDV-51AM

Особливості домофона COMMAX CDV-51AM

COMMAX CDV-51AM

Найголовнішою особливістю домофона є наявність блока пам'яті, що дозволяє записувати до 128 фото знімків. Фото може записуватись як автоматично при виклику, так і в ручному режимі. Домофон не тільки записує знімки, але й вказує на дату та час зробленого архіву. При закінченні місця для запису, домофон автоматично видаляє старий архів фото та записує новий. Блок пам'яті домофона - енергонезалежний.

Домофон COMMAX CDV-51AM представлений у поєднанні срібло-сірого та темно-сірого кольорах. Неповторний дизайн робить домофон унікальним серед своїх конкурентів. Домофон працює в режимі гучного зв'язку (HandsFree). Для відповіді необхідно просто натиснути кнопку "відповідь" і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку. Домофон Commax CDV-51AM працює з панелями виклику в стандартах NTSC та PAL. 5-ти дюймовий (12,8 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача.

 
COMMAX CDV-51AM


Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд зображення, відповідь на виклик і виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон). Бокові кнопки на домофоні служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення. За допомогою меню домофона можна продивлятися та удаляти архів фотознімків.

 
COMMAX CDV-51AMПриклад підключення домофону COMMAX CDV-51AM. Домофон дозволяє підключати два домофона CDV-50A / CDV-51AM паралельно, дві панелі виклику, або одну панель виклику та одну відеокамеру, та дві додаткові аудіотрубки Commax DP-4VHP.

 

Установка домофона та розміри CDV-51AM. Домофон CDV-51AM в інтер'єрі.


COMMAX CDV-51AMCOMMAX CDV-51AMCOMMAX CDV-51AM

COMMAX.in.ua SiteMap