Домофон COMMAX CDV-70H2

Домофон COMMAX CDV-70H2 - ексклюзивний дизайн домофону від торгової марки COMMAX. Модель 2016 року.

Нова модель домофона CDV-70H2 є втіленням мінімально необхідних функцій і ексклюзивного дизайну. Домофон CDV-70H2 - аналог за функціями домофона CDV-70A (домофон без пам'яті).Функції домофона COMMAX CDV-70H2 дозволяють підключати дві панелі виклику, дві аудіо трубки COMMAX DP-4VHP і паралельно підключати домофони CDV-70H2. Домофон підтримує стандарт NTSC і PAL. Сенсорні кнопки управління домофоном доповнюють сучасний дизайн домофону і полегшують використання.

Домофони Commax легко підключаються до всіх сучасних багатоабонентських панелей виклику, таких брендів як Vizit, Cyfral, Metakom, що дозволяє замінити аудіотрубку і дзвінок в квартиру, елегантним відеодомофоном, який обов'язково стане доповненням інтер'єру Вашої квартири.

Компанія Commax завжди дбає не тільки про якість роботи своїх домофонів, а й про якість використовуваних матеріалів для виготовлення корпусу домофона.

COMMAX CDV-70H2

Характеристики домофона COMMAX CDV-70H2

 • - 7" кольоровий TFT LCD монітор
 • - два канала для подключення панелей виклику або відеокамер
 • - кодування відеосигналу PAL та NTSC
 • - сенсорні кнопки керування
 • - паралельне подключення домофонів CDV-70H2
 • - підключення додаткової аудіотрубки DP-4VHP
 • - регулювання: гучність, контраст, яскравість, колір; тумблер живлення
 • - колір корпусу: білий
 • - джерело живлення 100-240V AC 50 Hz
 • - потужність що споживається 16 Вт
 • - установка на поверхність
 • - розмір: 180(Ш) х 180(В) х 28(Г) мм
 • Ціна: 121 $

Особливості домофона COMMAX CDV-70H2

Домофон CDV-70H2 представлений в поєднанні світло-сірого та білого кольорів. Найменший домофон за габаритними розмірами c 7 "екраном, CDV-70H2 так само і найтонший серед кольорових домофонів Commax, всього 28 мм. Сенсорні кнопки управління зручні у використанні і надійні в експлуатації. Домофон працює в режимі гучного зв'язку (HandsFree). Для відповіді необхідно просто натиснути кнопку "відповідь" і можна спілкуватися з відвідувачем. Час розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку. домофон Commax CDV-70P працює з панелями виклику в стандартах NTSC і PAL. 7-ми дюймовий (17,9 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача на досить великому моніторі.

Домофон COMMAX CDV-70H2 має сенсорні кнопки управління, якими зручно і легко керувати. Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині: відкриття електро замку, перегляд, відповідь на виклик і виклик додаткової аудіотрубки (Інтерфон), кнопка меню. На бічній частині корпусу знаходиться тумблер живлення. За допомогою меню домофона можна налаштувати якість зображення: яскравість, колір і контраст. Для збереження привабливого зовнішнього вигляду домофона на довгі роки користування, компанія Commax використовує захисне покриття екрану, завдяки якому його легко протерти.

COMMAX CDV-70H2

Домофон COMMAX CDV-70H2 споживає електроенергії на 50% менше, ніж чорно-білий домофон, завдяки світлодіодному підсвічуванню екрану, що також робить зображення яскравим і чітким. 7 дюймів (17,9 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача.

Установка домофона CDV-70H2

Домофон дозволяє підключати два домофона CDV-70H2 паралельно, дві панелі виклику, або одну панель виклику і одну відеокамеру, і дві додаткові аудіотрубки Commax DP-4VHP.

COMMAX.in.ua SiteMap