Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-70P
 

Домофон COMMAX CDV-70P

Домофон COMMAX CDV-70P - ексклюзивний дизайн домофону від торгової марки COMMAX.

Компанія COMMAX приділяє велику увагу дизайну домофонів. Нова модель домофона CDV-70P є втіленням мінімально необхідних функцій і ексклюзивного дизайну. Домофон CDV-70P - аналог за функціями домофона CDV-70A (домофон без пам'яті). Функції домофона COMMAX CDV-70P дозволяють підключати дві панелі виклику, дві аудіо трубки COMMAX DP-4VHP та паралельно підключати домофони CDV-70P, CDV-70PM (домофон з пам'яттю). Домофон підтримує стандарт NTSC і PAL. Сенсорні кнопки управління домофоном доповнюють сучасний дизайн домофону і полегшують використання.

Домофони Commax легко підключаються до всіх сучасних багатоабонентських панелям виклику, таких брендів як Vizit, Cyfral, Metakom, що дозволяє замінити аудіотрубку і дзвінок в квартиру, елегантним відеодомофоном, який обов'язково стане доповненням інтер'єру Вашої квартири. Компанія Commax завжди піклується не тільки про якість роботи своїх домофонів, а й про якість використовуваних матеріалів для виготовлення корпусу домофона.

Домофон CDV-70P буває в білому та срібному кольорі.

Домофон COMMAX CDV-70P White
COMMAX CDV-70P - 360View COMMAX CDV-70P - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-70P

 • - 7" кольоровий TFT LCD монітор
 • - два канали для підключення панелей виклику або відеокамери
 • - кодування відеосигналу NTSC та PAL
 • - паралельне підключення домофонів CDV-70P
 • - сенсорні кнопки керування
 • - можливе підключення додаткової аудіотрубки DP-4VHP
 • - регулювання: гучність, яскравість, колір; тумблер живлення
 • - колір корпусу: білий, срібний металік
 • - джерело живлення 100-240V AC 50/60 Hz
 • - потужність що споживається 15 Вт
 • - установка на поверхність
 • - розміри: 243(Ш) х 168(В) х 30(Г) мм
 • Ціна: 136 $

Документація COMMAX CDV-70P

Інструкція домофон COMMAX CDV-70P

Особливості домофона COMMAX CDV-70P

Домофон COMMAX CDV-70P представлений в глянсовому білому або срібному корпусі з дизайнерськими прикрасами на корпусі. Простий і в той же час сучасний дизайн домофону робить його унікальним. Сенсорні кнопки управління зручні у використанні і надійні в експлуатації. Домофон працює в режимі гучного зв'язку (HandsFree). Для відповіді необхідно просто натиснути кнопку "відповідь" і можна спілкуватися з відвідувачем. Час розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку. Домофон Commax CDV-70P працює з панелями виклику в стандартах NTSC і PAL. 7-ми дюймовий (17,9 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача на досить великому моніторі.

COMMAX CDV-70P

Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд, відповідь на виклик і виклик додаткової аудіотрубки (Інтерфон). Бічні кнопки на домофоні служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення, яскравість, контраст і кольоровість.

Приклад підключення домофону COMMAX CDV-70P. Домофон дозволяє підключати два домофона CDV-70P / CDV-70PM паралельно, дві панелі виклику, або одну панель виклику і одну відеокамеру, і дві додаткові аудіотрубки Commax DP-4VHP.

COMMAX CDV-70P

Установка домофона CDV-70P. Домофон CDV-70P в інтер'єрі.

COMMAX CDV-70P
COMMAX CDV-70P

COMMAX.in.ua SiteMap