Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-70U
 

Домофон COMMAX CDV-70U

Новий стильний семи дюймовий кольоровий домофон COMMAX CDV-70U. Домофон виконує функцію виклику, здійснює контроль доступу в приміщення і дозволяє вести відеоспостереження за вхідними дверима. Домофон CDV-70U, як і всі домофони COMMAX має функцію відкриття дверей з електрозамком. Можливе підключення додаткової аудіо трубки COMMAX DP-4VHP. Також можливе паралельне підключення декількох домофонів CDV-70U, CDV-70UM.

Домофон CDV-70U це яскраве і чітке кольорове зображення, а також відмінна якість звуку в режимі гучного зв'язку.

Купити домофон CDV-70U в Україні можна з жовтня 2012 року.

Домофон COMMAX CDV-70U
COMMAX CDV-70U - 360View COMMAX CDV-70U - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-70U

 • - 7" кольоровий TFT LCD монітор високого дозволу
 • - два канала для підключення панелей виклику або відеокамери
 • - "Вільні руки" (без трубки)
 • - сенсорні кнопки
 • - кодування відеосигналу NTSC та PAL
 • - паралельне підключення домофонів CDV-70U, CDV-70UM
 • - підключення додаткової аудіо трубки DP-4VHP
 • - регулювання: контраст, яскравість, колір; тумблер живлення
 • - регулювання гучності розмови та дзвінка
 • - колір корпуса: сірий металік з синьою або білою рамкою навколо дисплея
 • - джерело живлення 100-240V AC 50 Hz
 • - потужність що споживається 20 Вт
 • - установка на поверхню
 • - розміри: 276(Ш) х 185(В) х 33(Г) мм
 • Ціна: 204 $

Документація COMMAX CDV-70U

Інструкція домофон COMMAX CDV-70U

Особливості домофона COMMAX CDV-70U

Головною особливістю домофона є екран високого дозволу для більш чіткого відеозображення. Для досягнення найкращої якості зображення, необхідно підключати домофон з рекомендованими панелями виклику Commax DRC-4U, DRC-4CHC. Тільки в панелях виклику DRC-4U і DRC-4CHC використана відеокамера високого дозволу.

Домофон COMMAX CDV-70U має сучасний дизайн корпусу зроблений в стилі хай-тек. Під екраном домофона є світлодіодне підсвічування, яке створює легке освітлення і допомагає зорієнтуватися в розташуванні домофона в темний час доби. Сенсорні кнопки управління домофоном стали невід'ємною особливістю сучасних моделей домофонів. Сенсорні кнопки в домофоні CDV-70U мають кілька режимів свічення для зручності користування.

COMMAX CDV-70U

COMMAX CDV-70U

Товщина CDV-70U всього 33 мм. Корпус домофону виконаний з високоякісного пластику, екран і кнопки захищені спеціальним склом. Домофон зі скляним покриттям екрану, має перевагу перед іншими домофонами, в тому що його екран не дряпається і легко миється не залишаючи потертостей і слідів, а значить домофон не тільки прослужить довгі роки, але і не втратить своєї привабливості.

Управління домофоном дуже просте. Основні кнопки управління знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд і відповідь, виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон). Тумблер живлення знаходиться збоку домофона. Для відповіді необхідно просто натиснути на кнопку і можна спілкуватися з відвідувачем. Час розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку.

Підключення домофону COMMAX CDV-70U

Домофон має два канали для підключення панелей виклику. Якщо вам достатньо однієї панелі виклику, тоді другий канал домофону можна використовувати для підключення додаткової відеокамери, таким чином отримаємо додатковий огляд перед дверима, що підвищить безпеку. Домофон CDV-70U дозволяє підключити два домофона паралельно, а це може стати в нагоді для великого будинку, квартири або офісу.

Якщо паралельне підключення домофонів занадто затратно, можна вирішити цю задачу підключенням додаткової аудіо трубки DP-4VHP.

Звертаємо вашу увагу на те, що між паралельно підключеними домофонами і між домофоном і додаткової аудіо трубкою існує внутрішній аудіо зв'язок, тобто можна зателефонувати з одного домофона на інший.

COMMAX.in.ua SiteMap