Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-70UM
 

Домофон COMMAX CDV-70UM

Новий стильний семи дюймовий кольоровий домофон COMMAX CDV-70UM. Домофон виконує функцію виклику, здійснює контроль доступу в приміщення і дозволяє вести відеоспостереження за вхідними дверима. Домофон CDV-70UM, як і всі домофони COMMAX має функцію відкриття дверей з електрозамком. Блок пам'яті записує фото або відеозображення відвідувачів на Micro SD картку до 16 Гб (опція). Можливе підключення додаткової аудіо трубки COMMAX DP-4VHP. Також можливе паралельне підключення декількох домофонів CDV-70UM, CDV-70U.

Домофон CDV-70UM це яскраве і чітке кольорове зображення, а також відмінна якість звуку в режимі гучного зв'язку.

Купити домофон CDV-70UM в Україні можна з жовтня 2012 року.

Домофон COMMAX CDV-70UM
COMMAX CDV-70UM - 360View COMMAX CDV-70UM - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-70UM

 • - 7" кольоровий TFT LCD монітор високого дозволу
 • - функція "картинка в картинці" (PIP)
 • - два канала для підключення панелей виклику
 • - два канала для підключення відеокамери
 • - "Вільні руки" (без трубки)
 • - збереження відеозображення на Micro SD картку до 16 Гб
 • - запис по датчику руху (опція)
 • - кодування відеосигналу NTSC та PAL
 • - сенсорні кнопки
 • - робота в режимі фоторамки
 • - паралельне підключення домофонів CDV-70U, CDV-70UM
 • - підключення додаткової аудіо трубки DP-4VHP
 • - регулювання: контраст, яскравість, колір; тумблер живлення
 • - регулювання гучності розмови та дзвінка
 • - колір корпуса: сірий металік з синьою або білою рамкою навколо дисплея
 • - джерело живлення 100-240V AC 50 Hz
 • - потужність що споживається 15 Вт
 • - установка на поверхню
 • - розміри: 276(Ш) х 185(В) х 33(Г) мм
 • Ціна: 255 $

Документація COMMAX CDV-70UM

Інструкція домофон COMMAX CDV-70UM

Особливості домофона COMMAX CDV-70UM

Особливістю домофона є екран високого дозволу для більш чіткого відеозображення. Для досягнення найкращої якості зображення, необхідно підключати домофон з рекомендованими панелями виклику Commax DRC-4U, DRC-4CHC. Тільки в панелях виклику DRC-4U і DRC-4CHC використана відеокамера високого дозволу.

Домофон COMMAX CDV-70UM має сучасний дизайн корпусу зроблений в стилі хай-тек. Під екраном домофона є світлодіодне підсвічування, яке створює легке освітлення і допомагає зорієнтуватися в розташуванні домофона в темний час доби. Сенсорні кнопки управління домофоном стали невід'ємною особливістю сучасних моделей домофонів. Сенсорні кнопки в домофоні CDV-70UM мають кілька режимів свічення для зручності користування.

COMMAX CDV-70UM

COMMAX CDV-70U

Товщина CDV-70UM всього 33 мм. Корпус домофону виконаний з високоякісного пластику, екран і кнопки захищені спеціальним склом. Домофон зі скляним покриттям екрану, має перевагу перед іншими домофонами, в тому що його екран не дряпається і легко миється не залишаючи потертостей і слідів, а значить домофон не тільки прослужить довгі роки, але і не втратить своєї привабливості.

Найголовнішою особливістю домофона є наявність блока пам'яті, що дозволяє записувати відеоролики або фото на Micro SD картку до 16 Гб (опція). CDV-70UM зберігає відео в режимі реального часу. Фото або відео може записуватись автоматично при виклику, в ручному режимі або по датчику руху (опція). Домофон не тільки записує фото і відео, але й вказує на дату та час зробленого архіву. При закінченні місця для запису, домофон автоматично видаляє старий архів фото і відео та записує новий. Блок пам'яті домофона - енергонезалежний.

Управління домофоном дуже просте. Основні кнопки управління знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд і відповідь, виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон). Тумблер живлення знаходиться збоку домофона. Для відповіді необхідно просто натиснути на кнопку і можна спілкуватися з відвідувачем. Час розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку.

Підключення домофону COMMAX CDV-70UM

Домофон має два канали для підключення панелей виклику та два канали для відеокамер. Якщо підключена, наприклад, панель виклику та відеокамера, в такому випадку працює режим "картинка-в-картинці" (одночасно на екрані домофона бачимо зображення з панелі виклику та відеокамери). Підключення додаткової відеокамери, дає додатковий огляд перед дверима, що підвищує безпеку. Домофон CDV-70UM дозволяє підключити два домофона паралельно, а це може стати в нагоді для великого будинку, квартири або офісу.

Якщо паралельне підключення домофонів занадто затратно, можна вирішити цю задачу підключенням додаткової аудіо трубки DP-4VHP.

Звертаємо вашу увагу на те, що між паралельно підключеними домофонами і між домофоном і додаткової аудіо трубкою існує внутрішній аудіо зв'язок, тобто можна зателефонувати з одного домофона на інший.

COMMAX.in.ua SiteMap