Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-71AM
 

Домофон COMMAX CDV-71AM

CDV-71AM - це популярний домофон COMMAX CDV-70AM з новими корисними функціями і зручним меню управління.

Функції домофона CDV-71AM дозволяють підключати до двох панелей виклику і додатково до двох відеокамер. Режим "картинка в картинці" дає можливість одночасно переглядати зображення з панелі виклику і відеокамери. Вбудований енергонезалежний блок пам'яті, в домофоні CDV-71AM, зберігає зображення відвідувачів. Екранне російськомовне меню робить використання домофона більш доступним. Паралельне підключення домофонів CDV-71AM та CDV-70A (домофон без пам'яті).

Домофон CDV-71AM - це надзвичайно легке управління завдяки зручним кнопкам управління та високу якість звуку в режимі «вільні руки».

Домофон Commax CDV-71AM існує в срібному, перламутровому та чорному кольорі.

Домофон COMMAX CDV-71AM Silver
COMMAX CDV-71AM - 360ViewCOMMAX CDV-71AM - 360ViewCOMMAX CDV-71AM - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-71AM

 • - 7" кольоровий TFT LCD монітор
 • - функція “картинка в картинці” (PIP)
 • - два канали для підключення панелей виклику та два канали для відеокамер
 • - "Вільні руки" (без трубки)
 • - вбудований енергонезалежний блок пам'яті на 128 кадрів
 • - підтримка стандартів кодування NTSC або PAL
 • - можливе підключення додаткової аудіо трубки DP-4VHP
 • - вибір мови меню (російська, англійська і т.д.)
 • - регулювання: гучність, контраст, яскравість, колір; тумблер живлення
 • - колір корпусу: білий перламутр, срібний, чорний
 • - джерело живлення 100-240V AC 50 Hz
 • - потужність що споживається 17 Вт
 • - розміри: 243(Ш) х 168(В) х 35(Г) мм
 • Ціна: 194 $

Документація COMMAX CDV-71AM

Інструкція домофон COMMAX CDV-71AM

Особливості домофона COMMAX CDV-71AM

Найголовнішою особливістю домофона є наявність блока пам'яті, що дозволяє записувати до 128 фото знімків. Фото може записуватись як автоматично при виклику, так і в ручному режимі. Домофон не тільки записує знімки, але й вказує на дату та час зробленого архіву. При закінченні місця для запису, домофон автоматично видаляє старий архів фото та записує новий. Блок пам'яті домофона - енергонезалежний.

Зручний режим "картинка в картинці" дає можливість одночасно переглядати зображення з панелі виклику і відеокамери. Кожну підключену панель виклику та відеокамеру можна переглядати окремо на весь екран домофону.

Домофон COMMAX CDV-71AM представлений у тьох кольорах - сріблястий металік, білий перламутр та матовий чорний. Простий і в той же час сучасний дизайн домофону робить його унікальним. За кольоровою гамою, домофон можна підібрати як в світлий, так і в темний інтер'єр квартири. Домофон працює в режимі гучного зв'язку (HandsFree). Для відповіді необхідно просто натиснути кнопку "відповідь" і можна спілкуватися з відвідувачем. Час розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку. Домофон Commax CDV-71AM працює з панелями виклику в стандартах NTSC і PAL. 7-ми дюймовий (17,9 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача на досить великому моніторі.

COMMAX CDV-71AM

Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд, відповідь на виклик і виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон). Бокові кнопки на домофоні служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення, яскравість, контраст і кольоровість. За допомогою меню домофона можна продивлятися та удаляти архів фотознімків.

Приклад підключення домофону COMMAX CDV-71AM. Домофон дозволяє підключати два домофона CDV-70A / CDV-71AM паралельно, дві панелі виклику, дві відеокамери, дві додаткові аудіотрубки Commax DP-4VHP.

COMMAX CDV-71AM

Установка домофона та розміри CDV-71AM. Домофон CDV-71AM в інтер'єрі.

COMMAX CDV-71AM
COMMAX CDV-71AM

COMMAX.in.ua SiteMap