Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-71BE
 

Домофон COMMAX CDV-71BE

Домофон COMMAX CDV-71BЕ забезпечує функції спостереження, переговорів, відчинення дверей, а також, завдяки вбудованому блоку пам’яті, домофон зберігає фотографії відвідувачей. Можливо підключення додаткової аудіо трубки COMMAX DP-4VHP, паралельне підключення домофонів CDV-71BE, CDV-72BE (домофон з трубкою DECT CDT-180 Commax), CDV-73BE (домофон без пам'яті). Для зручності користувача домофон CDV-71BE має екранне меню.

Корпус домофону CDV-71BE має два відтінка кольору – перлисто-білий та сріблясто-сірий, що робить дизайн домофону стильним. Світлодіодні індикатори відображають функції домофона та створюють приємну атмосферу в нічний час.

Домофон COMMAX CDV-71BE
Домофон COMMAX CDV-71BE - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-71BE

 • - 7" кольоровий TFT LCD монітор
 • - чотири канали для підключення панелей виклику або відеокамер
 • - підтримка стандартів кодування PAL та NTSC
 • - вбудований енергонезалежний блок пам'яті на 128 кадрів
 • - паралельне підключення домофонів CDV-71BE
 • - підключення додаткової аудіотрубки DP-4VHP
 • - регулювання: гучність, контраст, яскравість, колір; тумблер живлення
 • - колір корпусу: білий перламутр
 • - джерело живлення 100-240V AC 50 Hz
 • - потужність що споживається 17 Вт
 • - установка на поверхність
 • - розміри: 314(Ш) х 174(В) х 53(Г) мм
 • Ціна: 270 $

Документація COMMAX CDV-71BE

Інструкція домофон COMMAX CDV-71BE

Особливості домофона COMMAX CDV-71BE

Компанія COMMAX з гордістю оголошує про отримання нагороди iF Design Award за інновацію і видатний дизайн домофону CDV-71BE.

Головною особливістю домофона є наявність блоку пам'яті, що дозволяє записувати до 128 фото знімків. Фото може записуватися як автоматично при виклику, так і в ручному режимі. Домофон не тільки записує фото, але і вказує на дату і час зробленого архіву. При закінченні місця для запису, домофон автоматично видаляє старий архів фото і записує новий. Блок пам'яті домофона - енергонезалежний.

COMMAX CDV-71BE

Домофон COMMAX CDV-71BE представлений в перламутровому білому кольорі з сріблястими кнопками керування на передній частині домофона. Домофон CDV-71BE з трубкою. Для відповіді необхідно підняти трубку і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Домофон Commax CDV-71BE працює з панелями виклику в стандартах NTSC і PAL. 7-ми дюймовий (17,9 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача на досить великому моніторі.

Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд, виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон) і кнопка меню. За допомогою меню домофона можна переглядати зроблені фотографії, виставляти дату і час. Бокові кнопки на домофоні служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення, яскравість, контраст і колір.

COMMAX CDV-71BE

Підключення домофону CDV-71BE

COMMAX CDV-71BE

Приклад підключення домофону COMMAX CDV-71BE. Домофон дозволяє підключати два домофона CDV-71BE / CDV-72BE / CDV-73BE паралельно, чотири панелі виклику, або дві панелі виклику і дві відеокамери, дві додаткові аудіотрубки Commax DP-4VHP.

Установка домофона і розміри CDV-71BE.

COMMAX CDV-71BE

COMMAX.in.ua SiteMap