Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-71BQ

Домофон COMMAX CDV-71BQ

Домофон COMMAX CDV-71BQ забезпечує функції спостереження, переговорів, відчинення дверей, а також, завдяки вбудованому блоку пам’яті, переглядання архіву відвідувачів. Для зручності користувача домофон CDV-71BQ має режим квадратору, який дозволяє переглядати водночас до 4-х камер, а також зберігати фотографії відвідувачів в режимі квадратору, з можливістю збільшення їх при перегляді. Можливе підключення до 2-х додаткових домофонів CDV-71BQS.

Корпус домофону CDV-71BQ має два відтінка кольору – перлисто-білий та сріблясто-сірий, що робить дизайн домофону стильним. Світлодіодні індикатори відображають функції домофона та створюють приємну атмосферу в нічний час.

Домофон COMMAX CDV-71BQ
Домофон COMMAX CDV-71BQ - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-71BQ

 • - 7" кольоровий TFT LCD монітор
 • - чотири канали для підключення панелей виклику або відеокамер
 • - кодування відеосигналу NTSC
 • - режим квадратору ( одночасне відображення чотирьох відеокамер )
 • - вбудований енергонезалежний блок пам'яті на 68 кадрів
 • - можливе підключення двох додаткових моніторів CDV-71BQS
 • - регулювання: гучність, контраст, яскравість, колір; тумблер живлення
 • - колір корпусу: білий перламутр
 • - джерело живлення 100-240V AC 50 Hz
 • - потужність що споживається 17 Вт
 • - установка на поверхність
 • - розміри: 314(Ш) х 174(В) х 53(Г) мм
 • Ціна: 3 845 грн.

Документація COMMAX CDV-71BQ

Інструкція домофон COMMAX CDV-71BQ

Особливості домофона COMMAX CDV-71BQ

Компанія COMMAX з гордістю оголошує про отримання нагороди iF Design Award за інновацію і видатний дизайн домофону CDV-71BQ.

Особливістю домофона є функція "квадратор", за допомогою якої можна одночасно переглядати 4 канали домофона. Кожен канал можна збільшити на весь екран. Така функція необхідна при використанні на домофон 3 або 4 каналів відео.

COMMAX CDV-71BQ

Наявність блоку пам'яті в домофон дозволяє записувати до 64 фото знімків в режимі квадратора. Фото може записуватися як автоматично при виклику, так і в ручному режимі. Домофон не тільки записує фото, але і вказує на дату і час виробленого архіву. При закінченні місця для запису, домофон автоматично видаляє старий архів фото і записує новий. Блок пам'яті домофона - енергонезалежний.

Домофон COMMAX CDV-71BQ представлений в перламутровому білому кольорі з сріблястими кнопками керування на передній частині домофона. Домофон CDV-71BQ з трубкою. Для відповіді необхідно підняти трубку і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Домофон Commax CDV-71BQ працює з панелями виклику в стандарті NTSC. 7-ми дюймовий (17,9 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача на досить великому моніторі.

Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд, виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон) і кнопка меню. За допомогою меню домофона можна переглядати зроблені фотографії, виставляти дату і час. Бокові кнопки на домофоні служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення, яскравість, контраст і колір.

COMMAX CDV-71BQ

Підключення домофона CDV-71BQ

COMMAX CDV-71BQ

Приклад підключення домофону COMMAX CDV-71BQ. Домофон дозволяє підключати два додаткові домофона CDV-71BQS, чотири панелі виклику, або дві панелі виклику і дві відеокамери.

COMMAX CDV-71BQ

До домофону CDV-71BQ можна підключити 2 додаткових домофона CDV-71BQS. Між всіма трьома домофонами є адресний аудіозв'язок, що дуже зручно використовувати у великому будинку.

Установка домофона і розміри CDV-71BQ.

COMMAX CDV-71BQ

COMMAX.in.ua SiteMap