Домофон COMMAX CDV-71UM

Новий стильний та функціональний семи дюймовий кольоровий домофон COMMAX CDV-71UM. Домофон виконує функцію виклику, здійснює контроль доступу в приміщення і дозволяє вести відеоспостереження за вхідними дверима. Домофон CDV-70UM, як і всі домофони COMMAX має функцію відкриття дверей з електрозамком. Блок пам'яті записує фото або відеозображення відвідувачів на SD картку до 16 Гб (опція). Домофон зберігає відеозображення з додаткової відеокамери по руху на протязі 30 секунд. Можливе підключення додаткової аудіо трубки COMMAX DP-4VHP. Екран домофону CDV-71UM має високу роздільну здатність, тому рекомендується підключати панелі виклику з камерою 540 ТВЛ - DRC-4U, DRC-4CHC, DRC-40K

Купити домофон CDV-71UM в Україні можна з липня 2014 року.

COMMAX CDV-71UM

Характеристики домофона COMMAX CDV-71UM

 • - 7" кольоровий TFT LCD монітор високої роздільної здатності
 • - два канала для підключення панелей виклику
 • - два канала для підключення відеокамери
 • - "Вільні руки" (без трубки)
 • - збереження відеозображення або фото на SD картку до 16 Гб
 • - запис відеозображення з відеокамер по руху 30 секунд
 • - кодування відеосигналу NTSC та PAL
 • - сенсорний екран
 • - паралельне підключення домофонів CDV-71UM
 • - підключення додаткової аудіо трубки DP-4VHP
 • - регулювання: контраст, яскравість, колір; тумблер живлення
 • - регулювання гучності розмови та дзвінка
 • - вибір мови меню (російська, англійська і т.д.)
 • - колір корпуса: білий
 • - джерело живлення 100-240V AC 50 Hz
 • - потужність що споживається 16 Вт
 • - розміри: 276(Ш) х 178(В) х 31(Г) мм
 • Ціна: 227 $

Документація COMMAX CDV-71UM

Інструкція домофон COMMAX CDV-71UM

 

Характеристики домофона COMMAX CDV-71UM

Важливою функцією домофона CDV-71UM є наявність блока пам'яті, що дозволяє записувати відеоролики або фото на SD картку до 16 Гб по відеодетеректору руху. Відеоролики з відеокамери записуються без звуку по 30 секунд. Відеоролики з панелі виклику записуються зі звуком по 60 секунд. Автоматичний відеозапис спрацьовує з одного пристрою, одночасно з двох відеокамер домофон не записує. При спрацьовуванні запису відео з відеокамери, світлодіодне підсвічування під екраном блимає, а екран домофона залишається вимкненим. Чутливість відеодетектора настроюється для кожної відеокамери окремо через меню домофона, також функцію автоматичного запису відео можна відключити. Фото або відео може записуватись автоматично при виклику, по відеодетектору руху або в ручному режимі при перегляді. Домофон не тільки записує фото і відео, але й вказує на дату та час зробленого архіву. По закінченню місця запису, домофон автоматично видаляє старий архів фото і відео та записує новий.

Домофон CDV-71UM має екран високого дозволу для більш чіткого відеозображення. Для досягнення найкращої якості зображення, необхідно підключати домофон з рекомендованими панелями виклику Commax DRC-4U, DRC-4CHC, DRC-40K. Тільки в панелях виклику DRC-4U, DRC-4CHC і DRC-40K використана відеокамера високої роздільної здатності.

Домофон COMMAX CDV-71UM має сучасний дизайн корпусу зроблений в стилі хай-тек. Під екраном домофона є світлодіодне підсвічування, яке створює легке освітлення і допомагає зорієнтуватися в розташуванні домофона в темний час доби. Сенсорний екран дуже простий у використанні для користувача будь-якого віку. Просте інтуітивно зрозуміле меню на російській та англійскій мовах.

На боковій частині домофона з правої сторони знаходяться тумблер керування гучністю виклику, відповідь, відкриття замку, та тумблер живлення. Для відповіді необхідно просто натиснути на кнопку і можна спілкуватися з відвідувачем у режимі гучного зв'язку. Час розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку.

COMMAX CDV-71UM

Товщина CDV-71UM всього 31 мм. Корпус домофону виконаний з високоякісного пластику білого кольору. Навколо екрана корпус з пластика імітованого під скло, решта корпуса з матового пластика, що не залишає відбитків пальців.

Підключення домофону COMMAX CDV-71UM

Домофон має два канали для підключення панелей виклику та два канали для відеокамер. Для підключення відеокамери необхідний додатковий блок живлення, домофон не видає живлення на відеокамери, тільки на панелі виклику. Підключення додаткової відеокамери, дає додатковий огляд перед дверима або за кутом, що підвищує безпеку. Домофон CDV-71UM дозволяє підключити два домофона паралельно, а це може стати в нагоді для великого будинку, квартири або офісу.

Якщо паралельне підключення домофонів занадто затратно, можна вирішити цю задачу підключенням додаткової аудіо трубки DP-4VHP.

Звертаємо вашу увагу на те, що між паралельно підключеними домофонами і між домофоном і додаткової аудіо трубкою існує внутрішній аудіо зв'язок, тобто можна зателефонувати з одного домофона на інший.

COMMAX.in.ua SiteMap