Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-72BE
 

Домофон COMMAX CDV-72BE

Домофон COMMAX CDV-72BE забезпечує функції спостереження, переговорів, відчинення дверей, а також, завдяки вбудованому блоку пам’яті, переглядання архіву відвідувачів. У великому будинку чи квартирі надзвичайно зручним є користування телефонною трубкою DECT COMMAX CDT-180. Можливе паралельне підключення домофонів CDV-72BE, CDV-73BE (домофон без пам'яті), CDV-71BE (домофон з пам'яттю).

Корпус домофону CDV-72BE має два відтінка кольору – перлисто-білий та сріблясто-сірий, що робить дизайн домофону стильним. Світлодіодні індикатори відображають функції домофона та створюють приємну атмосферу в нічний час.

Домофон COMMAX CDV-72BE
Домофон COMMAX CDV-72BE - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-72BE

 • - 7" кольоровий TFT LCD монітор
 • - чотири канали для підключення панелей виклику або відеокамер
 • - підтримка стандартів кодування PAL та NTSC
 • - вбудований енергонезалежний блок пам'яті на 128 кадрів
 • - підключення 6 трубок DECT COMMAX CDT-180 (не в комплекті)
 • - паралельне підключення домофонів CDV-72BE
 • - регулювання: гучність, контраст, яскравість, колір; тумблер живлення
 • - колір корпусу: білий перламутр
 • - джерело живлення 100-240V AC 50 Hz
 • - потужність що споживається 17 Вт
 • - установка на поверхність
 • - розміри: 314(Ш) х 174(В) х 53(Г) мм
 • Ціна: 347 $

Документація COMMAX CDV-72BE

Інструкція домофон COMMAX CDV-72BE

Особливості домофона COMMAX CDV-72BE

Компанія COMMAX з гордістю оголошує про отримання нагороди iF Design Award за інновацію і видатний дизайн домофону CDV-72BE.

COMMAX CDV-72BE

Наявність блоку пам'ятів домофоні дозволяє записувати до 128 фото знімків. Фото може записуватися як автоматично при виклику, так і в ручному режимі. Домофон не тільки записує фото, але і вказує на дату і час виробленого архіву. При закінченні місця для запису, домофон автоматично видаляє старий архів фото і записує новий. Блок пам'яті домофона - енергонезалежний.

Домофон COMMAX CDV-72BE представлений в перламутровому білому кольорі з сріблястими кнопками керування на передній частині домофона. Домофон CDV-72BE з трубкою. Для відповіді необхідно підняти трубку і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Домофон Commax CDV-72BE працює з панелями виклику в стандартах NTSC і PAL. 7-ми дюймовий (17,9 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача на досить великому моніторі.

Головною особливістю домофона CDV-72BE є функція підключення бездротової дектової трубки Commax CDT-180. Для підключення трубки потрібно просто зареєструвати її в базі на домофоні, не підключаючи жодних додаткових проводів. Підключивши телефонну лінію до домофону, трубку CDT-180 можна використовувати як домашній телефон: дзвонити і приймати стаціонарні дзвінки. Одна базова станція (домофон) дозволяє зареєструвати до 6 трубок. CDT-180 дає можливість здійснювати дзвінки з трубки на трубку, відповідати на виклик з панелі і відкривати електро замок.

COMMAX CDV-72BE

COMMAX CDV-72BE

Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд, виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон) і кнопка меню. За допомогою меню домофона можна переглядати зроблені фотографії, виставляти дату і час. Бокові кнопки служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення, яскравість, контраст і колір.

Підключення домофону CDV-72BE

Приклад підключення домофону COMMAX CDV-72BE. Домофон дозволяє підключати два домофона CDV-71BE / CDV-72BE / CDV-73BE паралельно, чотири панелі виклику, або панелі виклику і відеокамери, 6 бездротових трубок Commax CDT-180.

COMMAX CDV-72BE

Установка домофона та розміри CDV-72BE

COMMAX CDV-72BE

COMMAX.in.ua SiteMap