Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-73BE

Домофон COMMAX CDV-73BE

Домофон COMMAX CDV-73BЕ забезпечує функції спостереження, переговорів, відчинення дверей. Можливо підключення додаткової аудіо трубки COMMAX DP-4VHP, паралельне підключення домофонів CDV-73BE, CDV-72BE (домофон з трубкою DECT CDT-180 Commax), CDV-71BE (домофон з блоком пам'яті). Для зручності користувача домофон CDV-73BE має екранне меню.

Корпус домофону CDV-73BE має два відтінка кольору – перлисто-білий та сріблясто-сірий, що робить дизайн домофону стильним. Світлодіодні індикатори відображають функції домофона та створюють приємну атмосферу в нічний час.

Домофон CDV-73BE - менше функцій - менше ціна.

Домофон COMMAX CDV-73BE
Домофон COMMAX CDV-73BE - 360View

Характеристики домофона COMMAX CDV-73BE

 • - 7" кольоровий TFT LCD монітор
 • - два канали для підключення панелей виклику або відеокамер
 • - підтримка стандартів кодування PAL та NTSC
 • - паралельне підключення домофонів CDV-73BE
 • - підключення додаткової аудіотрубки DP-4VHP
 • - регулювання: гучність, контраст, яскравість, колір; тумблер живлення
 • - колір корпусу: білий перламутр
 • - джерело живлення 100-240V AC 50 Hz
 • - потужність що споживається 17 Вт
 • - установка на поверхність
 • - розміри: 314(Ш) х 174(В) х 53(Г) мм
 • Ціна: 2 040 грн.

Особливості домофона COMMAX CDV-73BE

COMMAX CDV-73BE

Враховуючи популярний дизайн домофонів CDV-71BE, CDV-72BE, CDV-71BQ і попит на ринку, компанія COMMAX випустила нову модель домофона CDV-73BE, який поєднує в собі гідний дизайн і мінімум функцій. При відсутності функції блоку пам'яті, домофон став більш доступним за ціною. За дизайн домофону CDV-73BE компанія COMMAX отримала нагороду iF Design Award. Домофон COMMAX CDV-73BE представлений в перламутровому білому кольорі з сріблястими кнопками керування на передній частині домофона. Домофон CDV-73BE з трубкою. Для відповіді необхідно підняти трубку і можна спілкуватися з відвідувачем. Тривалість розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Домофон Commax CDV-73BE працює з панелями виклику в стандартах NTSC і PAL. 7-ми дюймовий (17,9 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача на досить великому моніторі.

Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд, виклик додаткової аудіотрубки (інтерфон). Бокові кнопки на домофоні служать для настройки роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення, яскравість, контраст, колір.

COMMAX CDV-73BE

Підлючення домофона CDV-73BE

COMMAX CDV-73BE

Приклад підключення домофону COMMAX CDV-73BE. Домофон дозволяє підключати два домофона CDV-71BE / CDV-72BE / CDV-73BE паралельно, дві панелі виклику, або одна панель виклику і одна відеокамера, дві додаткові аудіотрубки Commax DP-4VHP.

Установка домофона та розміри CDV-73BE.

COMMAX CDV-72BE

COMMAX.in.ua SiteMap