Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX CDV-70PM

Домофон COMMAX CDV-70PM

Незабаром у продажу домофон COMMAX CDV-70PM - ексклюзивний дизайн домофону від торгової марки COMMAX.

Компанія COMMAX приділяє велику увагу дизайну домофонів. Нова модель домофона CDV-70PM є втіленням мінімально необхідних функцій і ексклюзивного дизайну. Домофон CDV-70PM - аналог за функціями домофона CDV-70P + блок пам'яті. Функції домофона COMMAX CDV-70PM дозволяють підключати дві панелі виклику, дві аудіо трубки COMMAX DP-4VHP та паралельно підключати домофони CDV-70PM та CDV-70P. Домофон підтримує стандарт NTSC і PAL. Сенсорні кнопки управління домофоном доповнюють сучасний дизайн домофону і полегшують використання.

Домофони Commax легко підключаються до всіх сучасних багатоабонентських панелям виклику, таких брендів як Vizit, Cyfral, Metakom, що дозволяє замінити аудіотрубку і дзвінок в квартиру, елегантним відеодомофоном, який обов'язково стане доповненням інтер'єру Вашої квартири. Компанія Commax завжди піклується не тільки про якість роботи своїх домофонів, а й про якість використовуваних матеріалів для виготовлення корпусу домофона.

COMMAX CDV-70PM

Характеристики домофона COMMAX CDV-70PM

 

Особливості домофона COMMAX CDV-70PM

Найголовнішою особливістю домофона є наявність блока пам'яті, що дозволяє записувати до 128 фото знімків. Фото може записуватись як автоматично при виклику, так і в ручному режимі. Домофон не тільки записує фото, але й вказує на дату та час зробленого архіву. При закінченні місця для запису, домофон автоматично видаляє старий архів фото та записує новий. Блок пам'яті домофона - енергонезалежний.

Домофон COMMAX CDV-70PM представлений в глянсовому білому кольорі з дизайнерськими прикрасами на корпусі. Простий і в той же час сучасний дизайн домофону робить його унікальним. Сенсорні кнопки управління зручні у використанні і надійні в експлуатації. Домофон працює в режимі гучного зв'язку (HandsFree). Для відповіді необхідно просто натиснути кнопку "відповідь" і можна спілкуватися з відвідувачем. Час розмови максимально 60 секунд, після чого домофон вимкнеться. Commax гарантує відмінну якість звуку в режимі гучного зв'язку. Домофон Commax CDV-70PM працює з панелями виклику в стандартах NTSC і PAL. 7-ми дюймовий (17,9 см) екран домофона дозволяє чітко бачити відвідувача на досить великому моніторі.

COMMAX CDV-70PM


Основні кнопки управління домофоном знаходяться на лицьовій частині домофона: відкриття електро замку, перегляд, відповідь на виклик і виклик додаткової аудіотрубки (Інтерфон). Бічні кнопки на домофон служать для налаштування роботи домофона: регулювання гучності розмови і дзвінка домофона, тумблер живлення, яскравість, контраст і колір.

 
COMMAX CDV-70PMПриклад підключення домофону COMMAX CDV-70PM. Домофон дозволяє підключати два домофона CDV-70P / CDV-70PM паралельно, дві панелі виклику, або одну панель виклику і одну відеокамеру, і дві додаткові аудіотрубки Commax DP-4VHP.

 

Установка домофона і розміри CDV-70PM. Домофон CDV-70PM в інтер'єрі.


COMMAX CDV-70PMCOMMAX CDV-70PM

COMMAX.in.ua SiteMap