Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX. Кольорові домофони COMMAX
 

Комлект домофон і панель виклику COMMAX

Домофон та панель виклику це мінімальний комплект для системи домофону, завдяки якому можна бачити, чути та розмовляти з відвідувачем. Завдяки цій простій системі перебування дитини на самоті вдома стає більш безпечним. На екрані домофону можна спостерігати за відвідувачем, навіть якщо вам не дзвонили з панелі виклику, при цьому відвідувач вас не буде чути, поки трубка на домофоні не піднята (домофони з трубкою) або не натиснута кнопка відповіді (домофони без трубки). Домофон із вбудованим блоком пам'яті автоматично зберігає фото або відео зображення відвідувача. До домофону можна підключати не тільки панель виклику, а також відеокамери, що дасть більший огляд перегляду за дверима. Переваги встановлення додаткової відеокамери в тому, що вона встановлюється високо під стелею і закрити рукою її не можливо, як, наприклад, можна зробити з панеллю виклику. У приватному будинку, у випадку, коли встановлено електро замок на вхідних дверях, його можна відкривати з домофону. 

Нижче представлені топові комплекти домофонів Commax. Всі комплекти домофонів продаються зі знижкою і являються абсолютно новими, без будь-якого дефекту. На все обладнання діє офіційна гарантія 12 місяців. Якщо треба організувати більш складну систему, ми з радістю проконсультуємо та запропонуємо необхідне обладнання за Вашими вимогами. 

COMMAX.in.ua SiteMap