Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX - нові панелі виклику: DRC-4CPN, DRC-4CGN, DRC-4CH, DRC-4MC, DRC-40CS, DRC-40CI, DRC-4DC, DRC-8AC

Кольорові панелі виклику Commax

Найпопулярніший виробник домофонів та панелей виклику, безумовно торгова марка Commax, з багаторічним досвідом виробництва та наявністю сертифікатів і нагород якості. Протягом більше 40 років компанія Commax розробляє і продає свою продукцію на світовому ринку. На Україні домофони Commax є найбільш популярними з усіх домофонів, завдяки високій якості домофонів (довговічна робота домофона і якісне виконання корпусу домофона) і доступній ціні.

Найширший асортимент панелей виклику належить, знову ж таки, компанії Commax. Серед панелей виклику Commax завжди можна вибрати саме те, що підходить Вам по характеристиці, дизайну і прийнятною ціною. Якість панелей виклику Commax у всіх моделях залишається кращим, не дивлячись на ціну панелі. Ціна панелі виклику залежить від характеристик і виконання. Для більшого розуміння в чому ж дійсно різниця між кольоровими відеопанелями, крім їх ціни, ми розглянемо модельний ряд панелей виклику Commax (Commax DRC-4CPN, Commax DRC-4CGN, Commax DRC-4CH, Commax DRC-4MC, Commax DRC-40CI, Commax DRC-40CS, Commax DRC-4DC, Commax DRC-8AC (DRC-6AC).

 

COMMAX DRC-4CPCOMMAX DRC-4CG

Кольорова панель виклику Commax DRC-4CPN (чорно-біла панель виклику DRC-4BPN) та панель Commax DRC-4CGN (чорно-біла панель виклику DRC-4BGN) можна віднести до одного класу панелей виклику, їх об'єднує антивандальний корпус (без пластикових вставок), захищена камера вбудована в панель і невеликий розмір. Камера панелей виклику DRC-4CPN і DRC-4CGN має кут огляду 47° по вертикалі і 34° по горизонталі. Камера в панелі виклику захована, що робить її вигляд більш простим і не привертає зайвої уваги. Завдяки білому підсвічуванню, яке автоматично спрацьовує при недостатньому освітленні, камера дозволяє бачити відвідувача навіть у темряві (на відстані до 1м). Не великий розмір панелі виклику Commax DRC-4CPN дає можливість встановити її навіть на невеликому просторі. Відмінність між панеллю виклику DRC-4CPN і DRC-4CGN є наявність поворотного кронштейна в панелі DRC-4CPN, який дозволить повернути панель на 30° вліво-вправо. З кронштейном панель виклику DRC-4CPN можна встановлювати в куток. Для України панелі виклику DRC-4CPN, DRC-4CGN поставляються в різних стандартах відеосигналу NTSC та PAL. Кольорова гамма панелей DRC-4CPN і DRC-4CGN: коричневий, сірий, чорний.

 

COMMAX DRC-4CH

Кольорова панель виклику Commax DRC-4CH виконана з міцного литого матеріалу, тому може встановлюватися як в приміщенні так і на вулиці. Особливістю панелі виклику DRC-4CH є великий кут огляду камери 72° по вертикалі і 55° по горизонталі, і можливість повертати камеру при установці по горизонталі й вертикалі. Дизайн панелі виклику Commax DRC-4CH робить її унікальною в своєму класі, вона буде служити вам не тільки дзвінком але і, в якійсь мірі, декором. На лицьовій частині панелі виклику існує спеціальна ячейка для номера квартири, офісу або назви фірми. Завдяки білому підсвічуванню, якe автоматично спрацьовує при недостатньому освітленні, камера дозволяє бачити відвідувача навіть у темряві (на відстані до 1м). Панель виклику має стандарт NTSC. Колір корпусу панелі виклику DRC-4CH - темно-сірий.

 

COMMAX DRC-4MC

Кольорова панель виклику Commax DRC-4MC - "свіжа" модель 2010 року. Панель виклику DRC-4MC має металевий корпус і може встановлюватися як в приміщенні так і на вулиці. Особливістю панелі виклику Commax DRC-4MC є приємний сучасний дизайн, хороші характеристики і доступна ціна. Кут огляду камери в панелі виклику 72° по вертикалі і 55° по горизонталі, можливість повертати камеру при установці по вертикалі. Завдяки білому підсвічуванню, яке автоматично спрацьовує при недостатньому освітленні, камера дозволяє бачити відвідувача навіть у темряві (на відстані до 1м). Панель виклику має стандарт NTSC. Колір корпусу панелі виклику DRC-4MC - сірий металік.

 

COMMAX DRC-40CI

Кольорова панель виклику Commax DRC-40CI виконана в металевому корпусі, може встановлюватися як в приміщенні так і на вулиці. Особливістю панелі виклику є врізний тип установки, завдяки якому панель не сильно виступає назовні і виглядає акуратно на стіні. У панелі виклику DRC-40CI відсутнє реле відкриття замку, тому частіше вона встановлюється у квартирах ніж в приватних будинках. Кут огляду камери в панелі виклику 60° по вертикалі і 55° по горизонталі, можливість повертати камеру при установці по вертикалі і горизонталі. Завдяки білому підсвічуванню, яке автоматично спрацьовує при недостатньому освітленні, камера дозволяє бачити відвідувача навіть у темряві (на відстані до 1м). Панель виклику має стандарт NTSC. Колір корпусу панелі виклику DRC-40CI - сірий металік.

 

COMMAX DRC-40CS

Кольорова панель виклику Commax DRC-40CS виконана в металевому корпусі, може встановлюватися як в приміщенні так і на вулиці. Кут огляду камери в панелі виклику 68° по вертикалі і 55° по горизонталі, можливість повертати камеру при установці по вертикалі і горизонталі. Завдяки білому підсвічуванню, якe автоматично спрацьовує при недостатньому освітленні, камера дозволяє бачити відвідувача навіть у темряві (на відстані до 1м). Панель виклику має стандарт NTSC. Колір корпусу панелі виклику DRC-40CS - металік.

 

COMMAX DRC-4DC

Кольорова панель виклику Commax DRC-4DC на 4 абонента (чорно-біла панель виклику Commax DRC-4DB) Панель виклику Commax DRC-4DC (DRC-4DB) виконана з міцного антивандального корпусу, може встановлюватися як в приміщенні так і на вулиці. Кут огляду камери в кольоровій панелі виклику DRC-4DC - 47° по вертикалі і 34° по горизонталі, в чорно-білій панелі DRC-4DB - 56° по вертикалі і 42° по горизонталі. На лицьовій частині панелі виклику біля кожної кнопки виклику існує спеціальна ячейка для номера квартири, офісу або назви фірми. Завдяки білому підсвічуванню, яке автоматично спрацьовує при недостатньому освітленні, камера дозволяє бачити відвідувача навіть у темряві (на відстані до 1м). Панель виклику має стандарт NTSC. Колір корпусу панелі виклику DRC-4DC (DRC-4DB) - сірий, коричневий.

 

COMMAX DRC-8AC

Кольорова панель виклику Commax DRC-8AC на 8 абонентів (чорно-біла панель виклику Commax DRC-8AB) Панель виклику Commax DRC-8AC (DRC-8AB) виконана з міцного антивандального корпусу, може встановлюватися як в приміщенні так і на вулиці. Кут огляду камери в панелі виклику DRC-8AC і DRC-8AB - 68° по вертикалі і 55° по горизонталі, є можливість повертати камеру при установці по вертикалі і горизонталі. Особливістю панелі виклику є врізний тип установки, завдяки якому панель не сильно виступає назовні і виглядає акуратно на стіні. На лицьовій частині панелі виклику біля кожної кнопки виклику існує спеціальні ячейки для номера квартири, офісу або назви фірми. Завдяки білому підсвічуванню, якe автоматично спрацьовує при недостатньому освітленні, камера дозволяє бачити відвідувача навіть у темряві (на відстані до 1м). Панель виклику має стандарт NTSC. Колір корпусу панелі виклику DRC-8AC (DRC-8AB) – металік.

COMMAX.in.ua SiteMap