Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX - нова модель домофону - CDV-40Q

Новий кольоровий домофон COMMAX CDV-40Q

COMMAX CDV-40Q

Розвиваючи лінійку не дорогих кольорових домофонів, компанія Commax розробила нову модель домофона CDV-40Q. Домофон CDV-40Q замінить за функціями чорно-білий домофон Commax DPV-4LH, який, незабаром, не буде більше вироблятися. Домофон CDV-40Q відповідає всім технічним і дизайнерським вимогам сучасного ринку. Commax CDV-40Q відеодомофон, який має елегантний дизайн корпусу і гарне поєднання кольорової гами. Сенсорні кнопки керування домофоном CDV-40Q роблять керування домофоном простим і зручним. Кнопки домофона підсвічуються білим кольором, доповнюючи його красивий дизайн.

Домофон Commax CDV-40Q має TFT LCD екран розміром 4 ", завдяки світлодіодним підсвічуванні екрану, зображення з відеокамери на моніторі досить якісне і яскраве. Використовуючи кристалічне покриття екрану домофона CDV-40Q, замість пластикового, компанія Commax домоглася неймовірної чіткості зображення з відеокамери. Домофон з кристалічним покриттям екрану, так само має перевагу перед іншими домофонами, в тому що його екран не дряпається і легко миється не залишаючи потертостей і слідів, а значить домофон не тільки прослужить довгі роки але і не втратить своєї привабливості.

Функції домофона CDV-40Q дозволяють підключати дві панелі виклику та дві відеокамери, а також додаткову аудіотрубки Commax DP-4VH (DP-4VHP). Домофон підтримує стандарт NTSC і PAL. Домофон CDV-40Q дозволяє розмовляти і бачити відвідувача, відкривати електро замок, що дуже зручно застосовувати в приватних будинках, офісах, на виробництві. CDV-40Q має два канали для підключення панелей виклику, або додаткової відеокамери для більшого огляду.

Домофони Commax легко підключаються до всіх сучасних багатоабонентських панелей виклику, таких брендів як Vizit, Cyfral, Metakom, що дозволяє замінити аудіотрубку і дзвінок в квартиру, елегантним відеодомофоном Commax, який обов'язково стане доповненням інтер'єру Вашої квартири. Компанія Commax завжди дбає не тільки про якість роботи своїх домофонів, а й про якість матеріалів що використовуються для виготовлення корпусу домофону.

Домофон Commax CDV-40Q - купити можна за доступною ціною.

COMMAX.in.ua SiteMap