Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX - нова модель домофону - CDV-40QM

Новий кольоровий домофон COMMAX CDV-40QM

COMMAX CDV-40Q

Новий кольоровий домофон Commax CDV-40QM є доопрацюванням попередньої моделі домофона Commax CDV-40Q. У новинці Commax CDV-40QM з'явилася можливість записувати відеоролики тривалістю до 60 секунд на SD картку до 16 Гб! Домофон CDV-40QM відповідає всім технічним і дизайнерським вимогам сучасного ринку. Commax CDV-40QM відеодомофон, який має елегантний дизайн корпусу і красиве поєднання колірної гами. Сенсорні кнопки управління домофоном CDV-40QM роблять управління домофоном простим і зручним. Кнопки домофона підсвічуються, доповнюючи його красивий дизайн.

Домофон Commax CDV-40QM має TFT LCD екран розміром 4 ", завдяки LED підсвічуванню екрану, зображення з відеокамери на моніторі досить якісне і яскраве. Використовуючи кристалічний покриття екрану домофона CDV-40QM, замість пластикового, компанія Commax домоглася неймовірною чіткості зображення з відеокамери. Домофон з кристалічним покриттям екрану, так само має перевагу перед іншими домофонами, в тому що його екран не дряпається і легко миється не залишаючи потертостей і слідів, а значить домофон не тільки прослужить довгі роки але і не втратить своєї привабливості.

Функції домофона CDV-40QM дозволяють підключати до двох панелей виклику і додаткову аудіотрубки Commax DP-4VH (DP-4VHP). Домофон підтримує стандарт NTSC і PAL. Домофон CDV-40QM дозволяє розмовляти і бачити відвідувача, записувати відеоролики зі звуком по 60 секунд на SD картку (до 16 Гб), відкривати електро замок, що дуже зручно застосовувати в приватних будинках, офісах і т.п. CDV-40QM має два канали для підключення панелей виклику та два канали для додаткових відеокамер, для більшого огляду. Домофони Commax легко підключаються до всіх сучасних багатоабонентські панелям виклику, таких брендів як Vizit, Cyfral, Metakom, що дозволяє замінити аудіотрубки і дзвінок в квартиру, елегантним відеодомофоном, який обов'язково стане доповненням інтер'єру Вашої квартири. Компанія Commax завжди піклується не тільки про якість роботи своїх домофонів, а й про якість використовуваних матеріалів для виготовлення корпусу домофона.

Домофон Commax CDV-40QM - купити можна за доступною ціною.

COMMAX.in.ua SiteMap