Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX - нова модель домофону - CDV-1020AQ

Сенсорний 10-ти дюймовий кольоровий домофон COMMAX CDV-1020AQ

COMMAX CDV-1020AQ

Компанія COMMAX, лідер у виробництві систем домашньої мережі та відеодомофонів, з радістю представляє нову модель кольорового 10'' домофона CDV -1020AQ, яка відповідає найсучаснішим вимогам дизайну і об'єднує в собі багато корисних функцій. Завдяки сенсорному екрану і графічному меню, відеодомофон є надзвичайно зручним і простим у використанні. Вбудований режим квадратора дозволяє одночасно переглядати зображення з чотирьох камер, а незалежний блок пам'яті - зберігати зображення. У великій квартирі або будинку незамінним є використання бездротової трубки DECT Commax CDT-180, яка дозволяє відповідати на виклик з панелі, відкривати двері і використовується як домашній телефон.

Більшість нових функцій реалізовані в моделі CDV-1020AQ засновані на відгуках та пропозиціях клієнтів.

За сприянням та допомогою компанії COMMAX.in.ua меню в моделі CDV-1020AQ було переведено на російську мову, а згодом буде меню українською мовою.

COMMAX.in.ua SiteMap