Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50530 Library:50642 in /sata1/home/users/commax/www/engine/sql/MySQL.class.php on line 7
Домофон COMMAX - панель виклику домофона
 

Домофон COMMAX - панель виклику домофона з кольоровою відеокамерою

Панель виклику домофона COMMAX - це зовнішній пристрій системи автоматизації, що дозволяє спостерігати за відвідувачами та спілкуватися з ними з дому, офісу.

Панель виклику відрізняється зручною проводкою та простим монтажем. Завдяки алюмінію та нержавіючої сталі пристрій слабо піддається впливу зовнішніх факторів. Вбудоване підсвічування дозволяє спостерігати за відвідувачами в темряві. Залежно від моделі панелі виклику, її можна встановити на поворотний кронштейн, вмонтувати в стіну або відрегулювати кут огляду відеокамери.

Для підключення більше одного абонента до однієї панелі виклику, використовуються багатоабонентські панелі. Для 4-х абонентів встановлюється панель виклику DRC-4DC, для 3-х, 5-ти або 7-ми абонентів - DRc-nUM, для 8-ми - DRC-8AC. Всі панелі виклику оснащені діодним підсвічуванням, яке автоматично включається при недостатньому освітленні. Особливістю панелей DRc-nUM і DRC-8AC є врізна установка і поворот відеокамери. У всіх багатоабонентських панелях є місце для номера квартири.

COMMAX.in.ua SiteMap